Skocz do zawartości

Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.    Nie pokazuj więcej tej informacji

Zdjęcie

Camperteam? Nie, dziękuję...

camperteam.pl

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
59 odpowiedzi w tym temacie

#1 trybeus

trybeus

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 47 postów
  • Telefon:Nawet dwa
  • SkądPodhale
  • Sprzęt:Kamper
  • Model:McLouis Lagan 220

Napisano 03 listopad 2017 - 19:07

000341_001149_auto_inter_flora3_800_600_

Po trzech latach podróżowania solo kamperem, postanowiliśmy z moją Squaw, aby się trochę zintegrować z kamperową bracią, w końcu człowiek stworzenie stadne, więc dobre towarzystwo dobrze wpływa na jego rozwój. Byliśmy na Smoczym Zlocie w Dolinie Będkowskiej u Ewy, którego miło wspominamy, potem Zlot w Nadarzynie i pierwsze, zastanawiające spostrzeżenia. Dlaczego odległość taboru z camperteam.pl, od taboru karawaning.pl jest tak wielka...na oko około 200 metrów...pustkowie, strefa zdemilitaryzowana, pole minowe...bezpieczna odległość...

Przyjechaliśmy wieczór, w zasadzie miałem stanąć z karawaningiem, ale stanąłem z camperteamem...przywitałem się z kilkoma kolegami, gadka szmatka, na wesoło bo lubię dobry humor. Obóz ludzi o wspólnym zainteresowaniu, hura, można wymienić poglądy...Liberté-Égalité-Fraternité...pasja...to już nawet harmoszka i discopolo z piecyka mi nie przeszkadzały...boż to przecież każdy ma swoje gusta...jeden lubi macę, a drugi nóżki kacze. Niestety to tylko pozory, to maski, które w realu się uśmiechają, ale kiedy zejdą w wirtual szczerzą szeroko swoje paszczęki...

Założyłem konto na witrynie camperteam.pl, przywitałem się jak kulturalny człowiek z zamiarem pisania, lubię pisać, lubię poruszać też wiele tematów, które pozwolą zrozumieć "sens istnienia jednostki ludzkiej" także i w dziedzinie włóczęgi na czterech kołach z pryczami do leżenia. Spotkał mnie tam prawdziwy festiwal egocentryzmu, megalomanii i zwykłej bufonady.

Oczywiście nie jestem obrażalski, to bardzo typowe dla forum na którym wytwarza się z czasem taka swoista "ławeczka z Wilkowyjów", na której zasiadają starsi i mądrzejsi, którzy wszędzie byli, wszystko widzieli i na wszystkim najlepiej się znają. W zasadzie mogę tą sytuację opisać w sposób satyryczny, porównując to forum do wielkiej piaskownicy, w której rządzi ferajna Bronka, która jak jej ktoś podpadnie obkłada grabkami, sypie piaskiem po oczach...to się dzieje nawet w świecie dorosłych...naprawdę :) 

No więc mamy wielką piaskownicę, siedzę sobie i patyczkiem piszę na piasku. W oddali słychać szum zbliżającego się ichniego sanchedrynku. To Bronek i jego drużyna postanowili obwąchać nowego...

- Skąd kolega? - wyszczerzył się Bronek - Co kolega tam takiego przeżuwa?

- No, polskie jedzenie - odparłem - jest naprawdę cudowne i lepsze od zagranicznego...

- Jak to? - oburzyła się Izolacja - zaścianek, ciemnogród...ja warzę co tchydzień pełen gchar Chili con Carne, daję kiechłbasę wegiechrską, sechr fchrancuski i łyk mamchrota...to jest pchrawdziwe  jedzenie!

- Bycze jaja, przysmak -  zawtórował inny

- Świńskie uszy...ogony wołu - to wszystko dużo lepsze niż polskie jedzenie - dodał następny

- Niech kolega wie, że tu się nie porusza tematów politycznych i religijnych... - przerywa Bronek

- Rozumiem, nie interesuje mnie żadna partia, jestem apolityczny - 

- A kolega do kościółka chodzi, to kolega pewnie PiSuar i Pipka - ciągnął Bronek (słychać delikatny rechot sanchedrynka)...

- Nie interesuje mnie żadna partia i nie dam się szeregować - 

- Ale kolega czapkę w kształcie koguta nosi - odezwał się Dawca - to tutaj zabronione...

- To moja osobista czapka i nikomu nic do tego, nosze ją już osiem lat - odparłem 

- Dzieci nie szczepi, pińcet plus bierze, ze dwa i pół tysiąca pewnie...mówię wam to PiSior czystej wody... - wyszczerzał zęby Bronek...

- I homosiów nie lubię - dodałem

- Właśnie...mówię wam - odwrócił się do sanchedrynku Bronek - on prosto od Pawłowicz tu przybył, na pewno Kaczor go z misją tu przysłał, aby zniszczyć nasze forum...nie damy by nas gnębił  Kaczor i dzieci nam germanił - zakrzyknął Bronek

- Tak jest! - zakrzyknął wspólnie sanchedrynek

- A do żydów to co kolega ma? - włączył się Pan Tadeusz...

- Do żydów? Jakich żydów? - odparłem - to "naród wymyślony" sam to stwierdził Shlomo Sand, izraelski profesor z Uniwersytetu Telawiwskiego...

- Czyż trzeba wam więcej dowodów, że to PiSuar! - zakrzyknął Bronek rozerwawszy szaty - Janusz, do lochu politycznego z nim! Niech tam szczeźnie. Albo się poprawi i zacznie pisać na temat i wróci na łono naszego szkła kontaktowego, albo niech zgnije w lochach politycznych...

Oczywiście jakby się kto pytał to osoby w tym moim spektaklu są fikcyjne wszelkie podobieństwa przypadkowe ...a zdarzenia te nigdy nie miały miejsca...

Ale póki co...camperteam? Nie, dziękuję bardzo...

#2 Czech

Czech

Miłośnik karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 215 postów
  • Sprzęt:Przyczepa
  • Model:Caravelair Antares 425
  • Holownik:Opel Meriva

Napisano 03 listopad 2017 - 19:20

A tak na poważnie to jesteś Pisior czy nie ?

:serce: Kasia i Tomek :serce:

#3 trybeus

trybeus

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 47 postów
  • SkądPodhale

Napisano 03 listopad 2017 - 19:24

A tak na poważnie to jesteś Pisior czy nie ?

Nie...ani pisior, ani platfons...apolityczny! Nie uczestniczę w politycznych igrzyskach ...ale wypowiadam się na tematy polityczne...to tak w skrócie...pozdr

#4 przemek70

przemek70

Maniak karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1581 postów
  • Telefon:505145126
  • SkądBYDGOSZCZ
  • Model:Citroen Jumper
  • Holownik:Zdechł

Napisano 03 listopad 2017 - 19:24

Tam mieszałeś, a teraz tu będzie dym  :czerwona:

NASZA BRAĆ

#5 RadekNet

RadekNet

Karawaning user

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 624 postów
  • SkądIrlandia
  • Model:Opel Vivaro

Napisano 03 listopad 2017 - 19:25

Omg... Boję się otworzyć lodówkę...

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka

Radek Wrodarczyk

#6 trybeus

trybeus

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 47 postów
  • SkądPodhale

Napisano 03 listopad 2017 - 19:33

Tam mieszałeś, a teraz tu będzie dym  :czerwona:

Nie sądzę...wyraziłem swoją opinię, której tam się nie dało...i proszę mi nie imputować w stylu "biłem tam murzynów"...

#7 vrs

vrs

Karawaning user

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 727 postów
  • SkądWarszawa
  • Model:TEC 510TK a niedługo...
  • Holownik:LR Discovery 3 i drugi też na F

Napisano 03 listopad 2017 - 19:56

To forum nie jest inne IMHO...
Pozdrawiam Michał

#8 Helmut

Helmut

Weteran karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 757 postów
  • SkądKarlsruhe
  • Model:LMC
  • Holownik:Honda CRV

Napisano 03 listopad 2017 - 20:00

No cóż ..........

:] 

a tak na poważnie no ludzie są jacy są raz psychiatra jest ministrem obrony raz pacjent.

Użytkownik Helmut edytował ten post 03 listopad 2017 - 20:02

#9 maarec

maarec

Ekspert karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4721 postów
  • SkądCzęstochowa
  • Model:Adria Altea
  • Holownik:Smax 2.0 TDCI

Napisano 03 listopad 2017 - 20:05

Wesoło. Tu też bywa wesoło. Tzeba to zaakceptować lub szukać dalej. Forów o tej tematyce jest ze 7. Połowa ludzi ma konta i na CT..
Zapraszam na naszego bloga http://www.nacamping.pl/ logo-adres.png

#10 august831

august831

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 32 postów

Napisano 03 listopad 2017 - 20:58

Rzadko tu piszę , więcej czytam . Ale po co Ty kolego to piszesz ? Może są gdzieś fora młodzieży wszechpolskiej lub innych wojsk terytorialnych może tam znajdziesz poklask ? Twoje posty do tego forum nic nie wnoszą .

#11 trybeus

trybeus

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 47 postów
  • SkądPodhale

Napisano 03 listopad 2017 - 21:33

Rzadko tu piszę , więcej czytam . Ale po co Ty kolego to piszesz ? Może są gdzieś fora młodzieży wszechpolskiej lub innych wojsk terytorialnych może tam znajdziesz poklask ? Twoje posty do tego forum nic nie wnoszą .

"więcej czytam"...

...więc upraszam szanownego kolegę, aby czytał ze zrozumieniem...nie integruję się z żadną partią polityczną, to właśnie ktoś chciał mi wcisnąć i mnie przyszeregować do konkretnej partii...pozdrawiam

#12 august831

august831

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 32 postów

Napisano 03 listopad 2017 - 21:47

Wpi@...cie się ze swoją apolitycznością wszędzie . Nawet na forum karawaningu . Właśnie przeczytałem artykuł że rozstają się trójką Andrus i Kantarait .
Czego chcesz człowieku nie związany z żadna partią ?
Proponuje zamknąć temat bo : nie oglądam już tvp , przestałem słuchać radia , jak jeszcze tu wprowadzą swoje macki przestanę czytać to forum .

#13 trybeus

trybeus

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 47 postów
  • SkądPodhale

Napisano 03 listopad 2017 - 22:04

Wpi@...cie się ze swoją apolitycznością wszędzie . Nawet na forum karawaningu . Właśnie przeczytałem artykuł że rozstają się trójką Andrus i Kantarait .
Czego chcesz człowieku nie związany z żadna partią ?
Proponuje zamknąć temat bo : nie oglądam już tvp , przestałem słuchać radia , jak jeszcze tu wprowadzą swoje macki przestanę czytać to forum .

ha ha ha...nie znam Andrusa ani Kantarait i nie miałem przyjemności ...ale no właśnie...polityczni to źle, a apolityczni jeszcze gorzej..."Czego chcesz człowieku nie związany z żadna partią ?"

Chcę normalności wśród Polaków...chcę zgody, nie chcę podziałów politycznych, które trawią nasze społeczeństwo...czy to zbrodnia?

"Czego chcesz człowieku nie związany z żadna partią ?"

...widze, że trzeba wejść w głębsze pokłady matrixa...

widzę fenomen...nawet jak się ni utożsamiam, to zbrodnia...

#14 inhalt

inhalt

Maniak karawaningu

• Użytkownicy
  • 1695 postów
  • SkądKaszuby / okolice Trójmiasta
  • Model:Citroen Jumper w trakcie konwersji z blaszaka
  • Holownik:Isuzu D-max 3.0 TDi

Napisano 03 listopad 2017 - 22:59

O co tu chodzi? Czemu najeżdżacie na gościa z czapką w kształcie koguta? Nie rozumiem.

Facet napisał, że nie spodobała mu się atmosfera na zlocie w grupie CT. No i co z tego? Ma prawo oceniać wedle swoich racji. Nie podobała mu się to następnym razem stanie z inną grupą. Może z karawaning albo jeszcze inaczej. Czy mu się spodoba - nie wiem.

Naprawdę nie widzę powodu, żeby pluć na gościa. Nie napisał niczego złego. Po prostu nie podobało mu się i już. Co za problem. A już związków z Pisem nie widzę żadnych. Może ja nie umiem czytać? Może trzeba "między wierszami" a ja zbyt prosty jestem by to dostrzec. Gdy czytam coś to biorę dosłownie. A tu dosłownie nie znalazłem niczego złego.

Facet ma już trochę najechane, widział to i tamto, zrobił sobie ładną wycieczkę. Ja bym chętnie z nim kiedyś usiadł pogadać i wymienić doświadczenia. Ja jeździłem trochę, on jeździł ... pewnie byliśmy w innych miejscach i warto się nawzajem zachęcić do zobaczenia czegoś odmiennego. Po co mieszać w to tematy polityczne? A nawet gdyby był politycznie zaangażowany w jakaś partię to co? Mam z nim nie gadać o podróżach kamperem z tego powodu?

Może mnie ktoś oświecić za co ta nagonka? Ja chyba naprawdę czegoś nie pojąłem i musi być drugie dno, a ja go nie widzę (tak, jestem ze wsi i to na serio).

P.S. Mam konto na Camper Team i co z tego. Kiedyś miałem przyczepę, a teraz mam blaszaka w trakcie konwersji na kampera, ale jeździć już się da i w wakacje południową i wschodnią Polskę przejechałem. A na podwórku stały w tym czasie dwie moje przyczepy. No i co z tego? Muszę się deklarować czy jestem bardziej kamperowy czy karawaningowy? Bo jeśli nie to mnie też ktoś będzie linczował?

P.S.2. Zapomniałem dodać - też do kościoła chodzę. To jestem pisiorem czy nie, bo na PiS nie głosowałem akurat.

Użytkownik inhalt edytował ten post 03 listopad 2017 - 23:03

#15 Pierzasty

Pierzasty

Maniak karawaningu

• Użytkownicy
  • 2656 postów
  • SkądOstrówek/ k Wołomina
  • Model:Adria 461 UB
  • Holownik:Mitasubiszi Grandis

Napisano 04 listopad 2017 - 00:37

Nie sądzę...wyraziłem swoją opinię, której tam się nie dało...i proszę mi nie imputować w stylu "biłem tam murzynów"...

Mnie też możecie zlinczować, bo Trybeusowi trochę przytaknę. CT - nie dziękuję . W tamtej piaskownicy czuję się drugiej kategorii piaskowniczanem.

Użytkownik Pierzasty edytował ten post 04 listopad 2017 - 00:46

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych