Skocz do zawartości

Dużo pytań od nowicjusza czyli czy warto fifth wheel rv


sepher

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 To  nie pierwszy raz gdzie temat kończy się podobnie, zauważyłem że jak ktoś chce kupić coś dużego, automatycznie ma to odradzane

że nie dasz rady, jak tym będziesz jechał itd. itd. itd. A szkoda bo było by ciekawie poczytać jak jakiś forumowicz kupuje taką przyczepę

czy kampera i relacjonuje swoje podróże, chętnie bym poczytał bo jazdę dużym zestawem znam tylko jeżdżąc ciężarówką, ale

to jest zupełnie coś innego.

@sepher mam nadzieję że napiszesz kiedyś co kupiłeś. :ok:

 

Z drugiej strony to nie można też nic skrytykować. Jak ocenisz pomysł negatywnie(chyba masz prawo) to jesteś albo troll, polaczek zazdrosny albo "takie forum" itd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony to nie można też nic skrytykować. Jak ocenisz pomysł negatywnie(chyba masz prawo) to jesteś albo troll, polaczek zazdrosny albo "takie forum" itd. 

Nie o to chodzi tylko że jak pojawia się temat o kupnie dużego zestawu to zawsze  opinie są negatywne,

Pewnie że mamy wolność słowa, każdy ma prawo wyrazić swoją opinię, ale ja chciałbym zobaczyć jak autor tematu

kupuje takiego ogromnego kampera, pokazuje fotki i relacjonuje wyprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie proszę się  :fuck:   :fuck:   :fuck:

Rada całkiem dobra, zważywszy Cezarrrze, że zwykle rodzone bachory to parszywe gnoje, więc nadzieję pokłada się we wnukach, z racji rozcieńczenia genów, dzięki innym dawcom. Tak więc cedowanie spadku na wnuki, nie jest złą radą, zwłaszcza, że aktywizuje do ich posiadania, co gwarantuje ciągłość rodu.

Pamiętam, jak swego czasu wyśmiałem projekt budowy campera na bazie wojskowej ciężarówki, z zamiarem objechania Świata z żoną i dzidziusiem na pokładzie.

Nie jestem pewien, ale rzekomo pojazd powstał - i chyba na tyle starczyło pary, i dobrze, bo potencjalna załoga zachowała życie i zdrowie. Żadnych relacji fotograficznych ze stepów Mongolii, nie widziałem. Krytyka dużych zestawów bierze się nie tylko z zazdrości, ale i zdrowego rozsądku. Gość bredzący, że na dzień dobry wskoczy do szoferki 20 m zestawu, i przejedzie przez miasto, nie urywając pupy sobie i innym - nie brzmi poważnie, podobnie, jak "rzucanie roboty" i inne podstawy owego "przedsięwzięcia". Mało poważne jest też rzekome poleganie taaakiego Gościa, na opiniach posiadaczy zgniłych budek, powiązanych drutem - tu piję do siebie. Gość z taaaką kasą i taaakimi koncempcjami(sic!), po prostu kupuje i jedzie, czasem tylko do pierwszego zakrętu.

Moim skromnym zdaniem dobry klimat do wypasionego carawaningu, nie istnieje nigdzie, w destabilizowanym świecie, i kto wie, czy nie jesteśmy właśnie w odwrocie, a nie w rozwoju. To, że gdzieś tam sprzedano ileś tam nowych budek, nie oznacza, że klimat jest dobry, i są chęci do jeżdżenia. Wielkie campery i podobne budy, wyzdychają , jak dinozaury, na rzecz takowych, ale szczurowatych, zamaskowanych w dostawczakach. Trend budowania takich "kryptokamperów", świadczy przecież, o strachu, przed ujawnieniem się wobec wrogiego świata. Powyższe trudności mogą skłaniać osoby żyjące w wirtualnym świecie, do kreowania się na różne "modele" - raz karawaningowca, raz primabalerinę. Kto ma czas i motywację, może usiłować żyć w wielu rzeczywistościach naraz. Może czasami działa to terapeutycznie, więc nie przekreślałbym i takich walorów tego wątku :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.