Skocz do zawartości

Lista chętnych do przyjazdu na IV Zlot w Bachotku


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wspaniali wielbiciele cycepek jeszcze nigdy nas nie było na zlotach więc czas przeszedł i na nas. Postaram się namówić naszych znajomych konserwatystów wypoczynkowych w końcu "dzięki" nam kupili swoje cycepki. Na dzisiaj zgłaszam tylko nas jakby co to będziemy sie dopisywać. Mam tylko jedno pytanie czy aby nie za mały ten camping na taki zlot z postów wynika że dużo NAS.Pozdrowienia dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko jedno pytanie czy aby nie za mały ten camping na taki zlot z postów wynika że dużo NAS.

 

Miejsca starczy :slina:, a we wrześniu ilość osób na zlocie jest głównie funkcją pogody co nie idzie w parze z ilością zgłoszonych na forum. Kemping ma może mało miejsc typowych dla caravaningu ale na dole jest spore pole namiotowe na które można zjechać z przyczepami :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nasza załoga w składzie jędrek101,Ewcia i Maciej zawitamy do Bachotka tak na 80% (stan na 16.08.2008)

po naszej deklaracji mam nadzieję iż Serek zmieni zdanie....

heheheheheheh :bzik::-]:]

Dzięki Ci Przyjacielu za pozdrowienia!

Jestem wnerwiony jak mało kiedy dlaczego,przed dwoma tygodniami odałem nikona do

naprawy gwarancyjnej,tydzień leżał w sklepie,ale dziewczyny z serwis nikon obiecały może

będzie naprawiony przed zlotem w Bachotku,foto to moja pasja i dlatego jestem wnerwiony

Jechać 500 km w moim przypadku bez dokumentacji foto to porażka. :slina: telefony gorące

działamy.Pozdrawiam z Raciborza Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotruś ! Adminku ! Czy duzy będzie skład Twojej załogi ??? Musze wiedzieć ile zabrać kubków na kawe i jaka załoga pije ? Wiesz ze ja mam tylko ,,sypana ,, , ale jak trzeba to zabiorę także rozpuszczalną ! Napisz takze czy Twoja załoga pije ten boski napój z mleczkiem , czy bez ? A moze bys wysłał fotko Twojej załogi ????? Wiesz takze że na Zlocie odbędą się huczne pasowania i musze przygotować odpowiednią ilośc dokumentów ! :slina::bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okaryn ! Nie przeżywaj ! Dam Ci Swojego CANONA 40 D i będziesz klepał fotki ile zechcesz . Potem zgramy na płyte ! Zawsze na Zlotach zbieramy karty wszystkich i kopiujemy na jedna płyte DVD. Przekonasz się co to za maszyna , a ja będę miał wreszcie kilka fotek ze Zlotu ! :ok::niewiem:

 

ADMINI ! DLACZEGO NIE MA EMOTKA Z APARATEM FOTOGRAFICZNYM ! ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okaryn ! Nie przeżywaj ! Dam Ci Swojego CANONA 40 D i będziesz klepał fotki ile zechcesz . Potem zgramy na płyte ! Zawsze na Zlotach zbieramy karty wszystkich i kopiujemy na jedna płyte DVD. Przekonasz się co to za maszyna , a ja będę miał wreszcie kilka fotek ze Zlotu ! :D:ok:

 

ADMINI ! DLACZEGO NIE MA EMOTKA Z APARATEM FOTOGRAFICZNYM ! ?????

Mam nadzieję żę naprawią mojego D60 mam i analoga,chciałem przy okazji zwiedzć Malbork

i takie emocje z tego wynikają.

Pozdrawiam Marek. :ok::niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.