Skocz do zawartości

Listopadówka - Zdynia


adje

Rekomendowane odpowiedzi

Cyś ty cłeku łosalał
Cy ty ni mos rozumu?
ZDYNIA je tako pikno
A ty kces siedać w domu?
W dole strumyk wartko płynie 
Baca śpiwo kajś w dolinie
Łod Słowacji wiater wieje
Syćkim się tu nieźle dzieje.
Cłek się garnie do ludzi
Nikto się tu nie nudzi
ZDYNIA na wos ceka
Chybojcie tu – kej z daleka! …

 

 

Pozwoliłem sobie zacytować tekst ze strony kempingu  Hyżą  w Zdyni  http://kempingzdynia.pl/ bo chyba on najlepiej zareklamuje klimat i okolicę.

 

Przed chwilą rozmawiałem z P. Mariuszem właścicielem w/w kempingu.

Mimo późnej jesieni  w okresie "listopadówki" zgodził się otworzyć dla nas kemping.

post-1061-0-18996200-1509396112_thumb.jpgpost-1061-0-32595500-1509396117_thumb.jpg

post-1061-0-99378400-1509396144_thumb.jpgpost-1061-0-32726400-1509396131_thumb.jpg

post-1061-0-80408800-1509396124_thumb.jpgpost-1061-0-10273500-1509396138_thumb.jpg

 

 

Tak więc chętnych na spotkanie  :biwak: , powłóczenie się po okolicy  :tuptup:  :drive:  i wspólne wieczory gitarowe  :gitara: serdecznie zapraszam na spotkanie

w dniach 9 - 12. 11.2017

 

Wszelkie informacje n/t lokalizacji i cen można znaleźć na stronie kempingu.

Jest też możliwość noclegu w pokojach ( pokoje wieloosobowe) Jeśli jest ktoś chętny to proszę o osobisty kontakt z P. Mariuszem (nr tel. również na stronie kempingu.)

 

Pozdrawiam.

Do zobaczenia w Zdynii  :banan:

 

Właściwie do niczego jest nam to niepotrzebne ale forumowej tradycji musie się stać zadość  :hehe:

 

Lista chętnych

1. Grace & Adje

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Czy jakieś gary będzie trzeba że sobą ciągnąć czy będą jakieś na miejscu?

 

O to najlepiej zapytać. Problem jest tego typu, że kuchnia jest niezabudowana- na trzecim zdjęciu to ten balkon poniżej napisu camping

Poldek, zapytasz czy pokoje są i będą ogrzewane?

P. Mariusz mówił , że w pokojach miał ekipę w zimie więc chyba ogrzewane.

No I wspominał, ze wcześniej włączy ogrzewanie w łazienkach wiec ogrzewanie w budynku jest :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem wczoraj do p. Mariusza.

Prosił o telefon ode mnie we wtorek czy na pewno będziemy i od kiedy. Jak tak to włączy ogrzewanie w pokoju.

Pokoje są dwa. 6-cio i 9-cio osobowy.

Więc będziemy się integrować cała dobę jak na szkolnych wycieczkach :-)

Cena za łóżko 25 PLN a za łóżko z pościelą 35PLN.

Odnośnie daty przyjazdu. Jak będzie trzeba to schronisko otworzy już w czwartek tylko prosił o potwierdzenie bo będzie specjalnie przyjeżdżał z Krakowa.

My mamy 450km. Więc jak w czwartek to będziemy około pólnocy.

Czy będzie ktoś z Was wcześniej?

Odnośnie kuchni to faktycznie jest na zewnątrz.

Jak będą chętni to 3km od schroniska będzie można zamówić obiady. Temat pod rozwagę.

Dajcie znać kiedy będziecie na miejscu bo zastanawiamy się kiedy wyjeżdżać.

 

Pozdrawiamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pobliskim Regietowie jest stadnina koni, (największa ponoć na świecie hodowla koni huculskich) - częścią tej stadniny jest sympatyczna karczma,  gdzie można zjeść dobry obiad.
Ja na razie nie wiem czy będziemy, zapytam swojej ekipy. Pewnie będziemy wiedzieć w ostatniej chwili.


Namiar na regietów: https://www.openstreetmap.org/search?query=regiet%C3%B3w#map=15/49.4822/21.2243

Edytowane przez Lza (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli na chwilę obecną nasz skład wygląda następująco

1. Grace @ Adje

2. AdamH

3. Poldek 1605

4. Janusz s

5. Szaraja

6. Lza  (50/50  :] )

 

Jeśli chodzi o dzień przyjazdu to my jeszcze  :hmm:  . Jeśli w czwartek to dość późno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.