Skocz do zawartości

Miejsce i termin IV zlotu


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kolego Lepciak jakbyś mnie dobrze czytał wiedział bys, że miałem zamiar na ten zlot ( co prawda bez przyczepki), ale komuś taka forma sie nie spodobała, wiec nie chce być na zlocie źle widziany , bo bez przyczepki a na domek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elaola

Lepciak a czemu piszesz j.w. A BABY to co gorsze???

Jeżeli BABA zdecyduje, że jedzie to po prostu jedzie!! W tym temacie żadna BABA nie wypowiada się w stylu: chciałabym a boję się.

Dlatego potraktowałem jako rzecz normalną, że "nasze" czyli forumowe BABY, jeżeli gary im nie przeszkodzą, to na zlot po prostu przybędą i po sprawie.

Podoba mi się Twoja riposta więc na najbliższym spotkaniu masz ode mnie kwiatka :ok: wręczanego z przyklękiem na jedno (moje) kolanko. Mój kłopot, aby z tego kolanka po wręczeniu kwiatka po prostu podnieść się.

wir57 wpadaj bez przyczepy, chyba wiem, co piszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepciak żebyś nie musiał nadwyrężać tego kolanka i żebym nie miała Cię na sumieniu,przyjmuję tego kwiatka już dziś wirtualnie-dziękuję.

Mam jeszcze małe zastrzeżenie co do tych "BAB przy garach" , ale niech tam :ok::]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elaola

Mam jeszcze małe zastrzeżenie co do tych "BAB przy garach" , ale niech tam

Nigdy nie słyszałem, aby BABA nie dotarła na czas tam gdzie chciała gdyż: nawalił fryzjer, zaspała krawcowa, ululała się kosmetyczka. Natomiast prawie każda spóźniona tłumaczyła się przygotowywaniem obiadu dla męża co natychmiast było akceptowane przez resztę BAB i cudownie rozgrzeszane przez męską połowę zgromadzenia. Stąd wyrażenie; mam na myśli oczywiście gary ZEPTER lub inne markowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy Chińczyk polecił mi zrobienie specjalnej blachy grilowej. Nowy hit kulinarny połączony z masełkiem czosnkowym . Skaczące boczusie . kawałki kiełbaski i jajka sadzone na śniadanie .

Nie na darmo sie napracowałem wszystko musimy wypróbować !

 


to mój nowy wynalazek ! skaczące mięsko na rozgrzanej blasze !!!

post-54464-imported-c504f88a-da70-4464-85d5-399b5cadf03c_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sam znajomy Chińczyk doradził mi zabrać od razu większą ilość piwa - oczywiście bezalkoholowego do skaczących boczusiów abym później nie musiał skakać po owe piwo gdyby zabrakło go w najbardziej nieodpowiednim momencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, zobaczymy. Dwie stówki, to jeszcze nie tak bardzo źle... :ok:

ale nie wiadomo, jak się mojemu tacie z pracą ułoży, więc... niczego nie zapowiadam. jednakże miło by było :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy są miejsca na kampery? jaka cena?

Jak widać na zdjęciach, stoją tam również i kampery. Niestety nie wiem jaka jest cena za taki pojazd, ale postaram się w najbliższym czasie zadzwonić do ośrodka, przypomnieć się i zapytać :swieca:.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja, ponieważ w poprzedni weekend przejeżdżałem akurat przez Brodnicę, ostrzegę przed drogami: jeśli ktoś będzie jechał z północy, to odradzam drogę krajową nr 543 z Jabłonowa Pomorskiego, a osobom nadjeżdżających z południa radzę rozważyć inną drogę niż krajowa 560-ka z Rypina. Obie są wąskie i bez poboczy, a co najgorsze - wyjątkowo dziurawe i nierówne. Owszem, mają pewne walory widokowe, ale nie lepsze niż trasy alternatywne, a nawet dla osób nie śpieszących się dłuższe odcinki wymuszające 40km/godz. mogą się okazać nie do zniesienia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.