Skocz do zawartości

Miejsce i termin IV zlotu


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Serek

szkoda ze tak daleko mam

Nie patrz na odległość ale na towarzystwo.

Nie ma nic cenniejszego jak dobrana PAKA.

Ostatnio Lepciaki aby spotkać się z Serkami klucząc po Kielecczyźnie pojechali daleko na południe do Sandomierza więc nic nie stoi na przeszkodzie aby Serki prostą jak strzelił gierkóweczką przez Łódż i Włocławek wjechali na północne centrum Polski zwłaszcza, że drogę znają gdyż obecność nad morzem w tym roku zaliczyli.

Serek - do zobaczenia! Namiot - jak starym zwyczajem zostawicie, zabierzemy nad morze i przechowamy do następnej wizyty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O w morde (powtórze po szarym11) GPS pokazał mi 401 km :-] , ale rozumie tych z północy , choć kto wie w tym roku byłem na zlocie w Sławie i spodobały mi sie takie spotkania , bo była miła atmosfera i w sumie super. Może kemping, bo ciagnąc ogonek na 3 dni i wracac :-].

 

Po to są przyczepki, by je ciągnąć ze sobą... po to są one... po to one są... po to są one !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle ! 470 kiliosków ! Pociesza mnie to że teraz Lepciak stawia pifko !

Na dzień dzisiejszy wpisz mnie Tomku jako jedną osoba ! Mam trochę rodzinnych kłopotków ! Jeżeli przyjadę to będe dwa dni wcześniej !

 

Pozdrówka Rysiaczek !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wreszcie zgode Basi na samotny wyjazd ! Uzgodniłem z Lepciakiem że będziemy juz 10 września na miejscu . Nie licz Adminie Tomiku na brak atrakcji !

 

Będziemy mieli dużo czasu z Lepciakiem aby przygotować wjazd na Zlot kazdej załogi . A nie będzie to łatwe ! Pewne rzeczy z Sandomierza musimy nadrobić . Mam nadzieję że teraz deszcz nam nie przeszkodzi !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do listy chętnych się dopisałem, to i tu napiszę, że na 99 % przyjedziemy, ale póki co planujemy jazdę solóweczką i wynajęcie domku. To propozycja dla wszystkich którym za daleko żeby pchać się z ogonkiem. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do listy chętnych się dopisałem, to i tu napiszę, że na 99 % przyjedziemy, ale póki co planujemy jazdę solóweczką i wynajęcie domku. To propozycja dla wszystkich którym za daleko żeby pchać się z ogonkiem. :ok:

 

I ja tak chciałem, ale :

 

 

O w morde (powtórze po szarym11) GPS pokazał mi 401 km :] , ale rozumie tych z północy , choć kto wie w tym roku byłem na zlocie w Sławie i spodobały mi sie takie spotkania , bo była miła atmosfera i w sumie super. Może kemping, bo ciagnąc ogonek na 3 dni i wracac :].

 

Po to są przyczepki, by je ciągnąć ze sobą... po to są one... po to one są... po to są one !!

 

 

I to mnie zniechęciło , mam być źle widziany , że bez przyczepki , wiec chyba pojede z przyczepka na spotkanie do Częstochowy ( o ile dojdzie do slutku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CHŁOPY - carawaningowcy - nikt nikogo nie zmusza do przyjazdu na zlot ani też nikt nie oczekuje wyjaśnień od tych którzy nie przybędą z powodów nie do przezwyciężenia tylko przez ich samych. Zwalanie winy na GPS, kilometry lub los przekażcie żonie lub dzieciom.

WICI czyli zaproszenie zostało rozesłane. Przybędą Ci którzy tego chcą, dla których potrzeba spotkania się z kolegami tak samo zakręconymi jest większa niż trudności z tym związane. Dla mniej doświadczonych koledzy organizują zloty w innych regionach kraju do których odległości od miejsca zamieszkania są do zaakceptowania. We wszystkich miejscach organizatorzy na bieżąco informują, czy są możliwości wynajęcia pokoju lub domku. Nikt nikogo nie potępia za to, że z sobie znanych powodów nie chce lub nie może wziąć udziału w zlocie wyznaczonym przez Adminów tego forum i nikt nie nakazuje, aby na zlot stawić się z przyczepą lub kamperem.

KOLEGO - CARAWANINGOWCU

Jeżeli chcesz przybyć na zlot to po prostu się zgłoś. Jeżeli nie chcesz lub nie możesz - zatrzymaj tę wiadomość DLA SIEBIE. Nie utworzyliśmy jeszcze rubryki: usprawiedliwienia wielkich nieobecnych, bo uważamy, że na tym forun taka rubryka jest zbędna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.