Skocz do zawartości

Jaka długość przyczepy?


golob

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 161
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Chylę czoła przed opiniami, że długa przyczepa nie przeszkadza w manewrowaniu - to fakt, tylko ja skręcając na działkę, ryję w zboczu tyłem budy.

Gdybym uwierzył w Wasze banialuki, to oberwałbym sobie kuper.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale jesli chcesz ciągnąć przyczepę, to uważam ,że ten silnik to porażka :no: ...a troche się znam niestety

zajedziesz ten agregacik

superbetka to zajefajne auto :yes:  czemu pokarałeś ją takim sercem :look:

co do rozmiaru :] ...to 4do5 m w środku to kompromis między możliwościami jezdnymi ,a komfortem życia

pamietaj że dzieci szybko rosną

Edytowane przez marcin traker (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chylę czoła przed opiniami, że długa przyczepa nie przeszkadza w manewrowaniu - to fakt, tylko ja skręcając na działkę, ryję w zboczu tyłem budy.

Gdybym uwierzył w Wasze banialuki, to oberwałbym sobie kuper.

Jak wjeżdżasz w pole to mogą pojawić się problemy :P , ale jadąc normalną drogą raczej nie ryje się po zboczach  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie podzielę się wrażeniami za jakiś czas jak taki zestaw z budą do max ~1300-1400kg będzie jeździł. Jeśli gdzieś wybuchnie mi silnik na trasie to również się podzielę ;) Żeby było jasne również jestem sceptyczny co do trwałości, ale liczę że do 120tys km nie będzie większych problemów (2.5 TDI R5 to to na pewno nie będzie :) ) Bardziej obawiam się o skrzynię, ale pojeździmy - zobaczymy.

 

Wracając do meritum tematu będę szukać budy w tych granicach 4-5m w środku. To bedzie buda na ~2 sezony (chyba ze nie bedzie potrzeby zmieniac) wiec sie nie martwie o rosnące dzieci poki co.

Edytowane przez golob (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie podzielę się wrażeniami za jakiś czas jak taki zestaw z budą do max ~1300-1400kg będzie jeździł. Jeśli gdzieś wybuchnie mi silnik na trasie to również się podzielę ;) Żeby było jasne również jestem sceptyczny co do trwałości, ale liczę że do 120tys km nie będzie większych problemów (2.5 TDI R5 to to na pewno nie będzie :) ) Bardziej obawiam się o skrzynię, ale pojeździmy - zobaczymy.

 

Wracając do meritum tematu będę szukać budy w tych granicach 4-5m w środku. To bedzie buda na ~2 sezony (chyba ze nie bedzie potrzeby zmieniac) wiec sie nie martwie o rosnące dzieci poki co.

Czemu porównanie do R5 ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu porównanie do R5 ?

 

Miałem kiedyś Audi A6 C4 z 2.5 TDI R5 AEL, coś wspaniałego i niezniszczalnego mimo przebiegu jaki miał i jaki ja nim zrobiłem. Sentyment do dziś mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś Audi A6 C4 z 2.5 TDI R5 AEL, coś wspaniałego i niezniszczalnego mimo przebiegu jaki miał i jaki ja nim zrobiłem. Sentyment do dziś mam.

Mam ten motor, niezawodności nie potwierdzę, bo trafiłem na egzemplarz z pęknieta glowica, co wyszło czas po zakupie, dużo dobrego można wyczytać o tym silniku

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.