Skocz do zawartości

buerstner


martagk

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

 

Chciałabym zakupić poniższa przyczepkę. W temacie przyczep jestem totalnie zielona nie mam wielkich wymagań przyczepa ma być raczej stacjonarną na działce.

Jak Państwo sadzicie czy warto tą z linka kupić bez oglądania? Trochę boje się kopic kota w worku ale z drugiej strony mam kawał żeby jechać ją obejrzeć.

 

http://allegro.pl/buerstner-lux-z-namiotem-suchy-i-czysty-super-i7015684749.html

 

Będę wdzięczna za wszelki cenne uwagi i wskazówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściana przednia dostała wody ... pofałdowana ... poszycie wewnętrzne spuchnięte (a co za tym idzie szkielet i podłoga również) ... niestety ta budka to "zgniłka" ... nie warta zainteresowania !!!! Szukaj dalej ... a z powyższą przyczepą daj sobie spokój - oszczędzając czasu/pieniędzy/nerwów.

... skromne wymagania to jedno a szczelność to drugie ... nawet prazy niewielkich wymaganiach podstawa to szczelna/sucha budka (pieczarki należy dyskwalifikować). 

 

Powodzenia w szukaniu.

 

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za cenną radę.  Niewprawne oko nie widzi takich istotnych spraw.

Podrzuciłabym jeszcze jeden link który rozważam? Zastanawia mnie tylna szyba czy coś tam nie było naprawiane?

 

https://www.olx.pl/oferta/chateau-la-car-rejestrowana-CID5-IDlHcIy.html#bcfd24c9da

 

Marta

Edytowane przez martagk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za cenną radę.  Niewprawne oko nie widzi takich istotnych spraw.

Podrzuciłabym jeszcze jeden link który rozważam? Zastanawia mnie tylna szyba czy coś tam nie było naprawiane?

 

https://www.olx.pl/oferta/chateau-la-car-rejestrowana-CID5-IDlHcIy.html#bcfd24c9da

 

Marta

Zapytaj może, którą przyczepę gość sprzedaje.

Czy tę z nadkolem od strony drzwi czy tę bez nadkola.

Czy tę z zielonymi pasami z przodu, czy tę bez tych pasów.

Fotki tak zrobione że nie za wiele widać , ale przednie łóżko to chyba jakaś ruina.

Nie znam aż tak dokładnie tego typu , ale zawiasy na blatach kuchennych to chyba jakieś nieporozumienie..

Coś mi mówi że ta przyczepa nie jedno już przeszła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja jakoś nie dopatruję się, że ściana przednia dostała wody ... pofałdowana ... poszycie wewnętrzne spuchnięte (a co za tym idzie szkielet i podłoga również) ... niestety ta budka to "zgniłka". Za to na 100 % wymieniono tapetę w łazience, poszycia materaców , zasłonki, kran w zlewozmywaku,  oraz okleinę lub coś podobnego za lustrem. Nie jestem pewien jak z wykładziną podłogi. Miałem podobnego Burstnera i wykładzina była zupełnie inna. Na zewnątrz dopatrzyłem się braku klinów uszczelniających w listwie aluminiowej nad przednim oknem oraz częściowo na dolnej listwie bocznej ściany. Brakuje też dużej naklejki producenta z przodu przyczepy jak i z tyłu.

Edytowane przez Kogi (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.