Skocz do zawartości

Adria Altea 552 PK by mareec


maarec

Rekomendowane odpowiedzi

ja planuję jak zwykle od roku :) ma być inaczej niż zawsze i prawdopodobnie będzie przerwa na rzecz Włoch w przyszłym roku więc musimy się odpowiednio nasycić. Będą promy, dzikie plaże itd :) być może uda się kilka fotek wrzucić na żywo :). Przy okazji przy Dubrovniku dziś już 18,7C w wodzie, 2 dni temu ledwo było 17C a tam właśnie zaczynamy, i prognozy są dość optymistyczne. Jak prognozy się nie sprawdzą, to wyjazd opóźniamy.

Mi sie plany wczoraj zmienily bo kupilem cepke. A wiec w czwartek sprawdzam, odszczurzam i dopiero plany. A i jeszcze holownik musze kupic. Sorki za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 193
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mi dzisiaj przypomnieliście, że powinienem część udogodnień jednak zamontować bo inaczej spędzę wakację dolewając wodę ręcznie ;)

 

z drugiej strony możliwe że będę sobie "grzebał" wieczorami na wakacjach - dla mnie to rodzaj rozrywki i oderwania od pracy przy komputerze ;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dzisiaj przypomnieliście, że powinienem część udogodnień jednak zamontować bo inaczej spędzę wakację dolewając wodę ręcznie ;)

 

z drugiej strony możliwe że będę sobie "grzebał" wieczorami na wakacjach - dla mnie to rodzaj rozrywki i oderwania od pracy przy komputerze ;)))

 

ja na wakacjach nie zrobię takich tematów, nie zabieram wiertarki i piły a jedynie wkrętarkę i podstawowe narzędzia. Dodatkowo młoda jak śpi to podsłuchuje i strach, że się obudzi. Dlatego głównie wieczorami jak nikt mi nad uchem nie marudzi modyfikuję w domu. Teraz popracowałem w weekend, ale czas nagli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku pokaż gdzie masz zamontowany ten wskaźnik poziomu wody i jak to wygląda

 

wskaźnik nie jest w 100% gotowy, uszkodziłem jedną z Led-ów przy lutowaniu, całość wisi na kabelku i czeka na montaż klimy bo razem będzie to prowadzone. Cała "centralka" jest na fotkach - małe czarne pudełko z kabelkami na zbiorniku wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Ty nie masz przyczepy :)

a ostrzegałem jak zamawiał, że tak będzie. Teraz coś tam mówi, że zapeszałem. A ja tylko doradzałem - bierz co stoi u Niemca na placu i nie czekaj na transport z fabryki bo mają duże opóźnienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tymczasem u mnie był już kurier ;)

Nie boisz się, że przy małych dzieciach mogą być problemy? Mi wypady do klimatyzowanego sklepu z córką skoczyły się gorączką i skróceniem pobytu w Chorwacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Ty nie masz przyczepy :)
Jakoś dam radę ;-) Bagażnik mam spory :D No a poważanie to wierzę, że w piątek się już uda odebrać

 

a ostrzegałem jak zamawiał, że tak będzie. Teraz coś tam mówi, że zapeszałem. A ja tylko doradzałem - bierz co stoi u Niemca na placu i nie czekaj na transport z fabryki bo mają duże opóźnienia :)
Teraz bym się dwa razy zastanowił nad zamówieniem prosto z fabryki. Miałem niezłego pietra i nie wierzyłem że uda im się dotrzymać drugiego terminu. Tak czy inaczej zamawianie z fabryki to loteria. Jedyny plus, że konfigurujesz tak jak chcesz

Nie boisz się, że przy małych dzieciach mogą być problemy? Mi wypady do klimatyzowanego sklepu z córką skoczyły się gorączką i skróceniem pobytu w Chorwacji.

Marek miał już klimę dachową więc ma dzieciaki zaprawione. Ale sama klima zła nie jest. Złe jest nieumiejętność korzystania z niej. Jak ktoś robi zbyt dużą różnicę temperatur to zawsze będzie kończyć się to chorobą Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, klime mamy przetestowaną, trzeba z nią ostrożnie i będzie ok. Do klimatyzowanych sklepow wchodzimy pojedynczo bez dzieci jak się da. Inaczej faktycznie może być po wczasach. W samochodzie też trzeba uważać jak klima za mocna.

 

Tym czasem mój saphir sprawdzony, chłodzi i grzeje. Zostały przymiarki i montaż. Gorzej, że dopadło mnie jakieś dziadostwo i rośnie mi gorączka, raczej dziś nie podziałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, klime mamy przetestowaną, trzeba z nią ostrożnie i będzie ok. Do klimatyzowanych sklepow wchodzimy pojedynczo bez dzieci jak się da. Inaczej faktycznie może być po wczasach. W samochodzie też trzeba uważać jak klima za mocna.

 

Tym czasem mój saphir sprawdzony, chłodzi i grzeje. Zostały przymiarki i montaż. Gorzej, że dopadło mnie jakieś dziadostwo i rośnie mi gorączka, raczej dziś nie podziałam.

Fajna jest, że nie dachowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.