Skocz do zawartości

Mikołajki


Janusz s

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chodzi o kasę tylko o zasadę i szacunek jeden do drugiego. :ok:

Cena za spotkanie jest śmieszna więc ilu nas nie będzie to przeżyjemy . :jump:

A tych co przychodzą posiedzieć , zapraszamy także w niedzielę bo ten ciepły namiot w którym się grzeją w sobotę  trzeba w niedzielę poskładać . :palacz:

Ooooooooooooooooooooooo

Madrego to i warto posłuchać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 138
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich zainteresowanych zlotem "Mikołajkowym".

Jak co roku, spotkamy się na 9 z kolei zlocie na Torze kajakowym w Krakowie, który odbędzie się w dniach 1-3 grudnia.

Mam nadzieję, że pogoda dopisze i starzy bywalcy nie zawiodą a i nowych przybędzie.

Wszystkich serdecznie zapraszam a o szczegółach poinformuję później.

 

Gdzie tu jest napisane że nie można wpaść i spotkać się nawet bez budki ?.

 

 

A żeby móc złożyć w niedzielę namiot trzeba go w piątek rozłożyć i czy............... itd,itp.

 

 

Uważam że rozmowy idą w złą stronę,spotkania powinny łączyć a nie dzielić.

 

 

:blagac: :blagac: :blagac::fuck: :fuck: :fuck:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaramy się na Mikołajkowe spotkanie dojechać w składzie  2 osobowym. Nie wiem jeszcze czy z budką, czy tylko w odwiedziny, ale śmiało mogę zadeklarować chęć pomocy przy składaniu i rozkładaniu namiotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj na Kolnej, wszystko załatwione, cena jak w zeszłym roku, miejsce na ognisko jest tylko za drewno trzeba dopłacić. Były pytania na temat pokoi.

Pani powiedziała, że w najbliższym czasie da mi odpowiedź czy jest to możliwe i jaka będzie cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisywanie do listy przez "kopiuj,wklej"

 

1. ed - 2 os.
2. Trafko 2+2 :tuptup:
3. Misio - ?? (ja postaram się być ale w jakim składzie to pewnie w piątek się dowiem...w dniu wyjazdu)
4. Poldek1605 - 2 os.

5. Arturo43 2+1

6. darek 126N  1

7. Janusz s 2

8. AdamH   2

9. Tadek1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Koledzy, przedstawiłem warunki dotyczące naszego zlotu i widzę zupełny brak reakcji z Waszej strony. Biorąc pod uwage, że do zlotu pozostało niecałe dwa tygodnie, jest to dość niezwykłe. Nie wiem, czy przy tak małej ilości załóg akceptujecie te warunki, czy może trzeba wszystko odwołać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edziu dopiero teraz przeczytałem twój wpis, oczywiście cena jest zabójcza zważywszy że w OBI cena kubka drewna opałowego wynosi 180 złotych. Problem jest jedynie z przywiezieniem go na miejsce.

Przecież będzie do dyspozycji przyczepka Tadzia - możemy chyba z niej skorzystać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zróbmy tak , każdy przywieżie troszku drzewa i będzie  :skromny:

Fajna propozycja, tylko, czy wszyscy maja taką możliwość. Myślę, że potrzebna jest deklaracja żeby wiedzieć ile drewna będzie. Moje możliwości są raczej bardziej niż skromne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.