Skocz do zawartości

Mikołajki


Janusz s

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zabierałem tu głosu. Bo nie mam przyczepy w Krakowie. Miałem przyjechać na ognisko z drewnem aby Was poznać. A do knajpy się piszę. Czekam na info.

 

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez klonik058 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 138
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No to z racji że parę osób chciało przyjechać w piątek na ognisko to wykonałem szybki telefon... i w Magillo by nas w piątek mogli przygarnąć :)

W sobotę niestety już niezbyt będzie miejsce...

W piątek mają otwarte do 22 (mogą przedłużyć do 23 jak będzie potrzeba).

 

Wstępny zarys...

spotykamy się w piątek koło 18-19 i wydaje mi się że do 22 nam wystarczyło by ;)

 

Tam było spotkanie wiosenne

http://forum.karawaning.pl/topic/23320-ma%C5%82opolska-krak%C3%B3w-spotkanie-kawiarniane-04iii-godz-1600-magillo/

Edytowane przez Misio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak mam być z dzieckiem to najpóźniej o 17-18

otworzyć listę do magilo czas zacząć

 

1. Klonik058 2+1

 

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez klonik058 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi Koledzy ale ze względu na telefoniczną rezygnację kilku załóg, będziemy musieli zrezygnować z tegorocznego spotkania. Nie ma sensu dla 3 lub 4 załóg całe zamieszanie z namioty a i cena przy tej ilości byłaby nie adekwatna do tego co w zamian otrzymujemy. Wyszła za to propozycja spotkania knajpowego jeszcze w tym roku, albo w karnawale. Kolega Jabulon podjął się znalezienie odpowiedniego lokalu, więc gdyby było zainteresowanie takim spotkaniem, chętnie się tym zajmiemy.

 

Przykro mi Koledzy ale ze względu na telefoniczną rezygnację kilku załóg, będziemy musieli zrezygnować z tegorocznego spotkania. Nie ma sensu dla 3 lub 4 załóg całe zamieszanie z namioty a i cena przy tej ilości byłaby nie adekwatna do tego co w zamian otrzymujemy. Wyszła za to propozycja spotkania knajpowego jeszcze w tym roku, albo w karnawale. Kolega Jabulon podjął się znalezienie odpowiedniego lokalu, więc gdyby było zainteresowanie takim spotkaniem, chętnie się tym zajmiemy.

 

Pogoda jak narazie jest jako taka.

Najwyżej założę zimówki i w drogę ;)

Jeśli jest ktoś chętny to jaka cena od załogi i czy jest możliwy przyjazd dwóch czy trzech załóg ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie kłopot...

Może sprobojcie zadzwonić na kemping Smoczy (uwaga dość drogo).

Oczywiście jak przyjedziecie to zapraszamy do Magillo :)

 

Ja właśnie zamówiłem górną salę na jutro.

Czy mógłbym prosić zainteresowanych w jakich godzinach będziecie przyjeżdżać?

(ja mogę spróbować być wcześniej ale będzie to dla mnie mały problem...)

Kloniki - Trafko ma parę km i wołałby tu pewnie budkę przyciągnąć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.