Skocz do zawartości

Mikołajki


Janusz s

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 138
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Szczerze mowiac, zaczynam mieć poważne wątpliwości co do sensu organizowania tego spotkania. W poprzednich latach frekwencja była znacznie większa a i zainteresowanie spotkaniem była o wiele większe, co wyraża się ilością wpisów. Po rezygnacji Adama, zostało 8 załóg. Proszę więc o potwierdzenie swojego udziału najpóźniej do niedzieli i wtedy zadecydujemy co dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwięcej piszą najrzadziej obecni. Wiem, że jeszcze będzie jedna załoga. Przy 9 załogach to raptem 55,5 zł za trzy dni. Na znacznej większości kempingów płaci  się tyle i więcej za jeden dzień. Januszku  skąd tyle pesymizmu, przecież nigdy na Mikołajkach nie było tłumów. Tylko w ostatnich trzech latach było zapisanych: 2016 - 12 załóg, 2015 - 11 załóg, 2014 -12 załóg. Głowa do góry :slina:

Edytowane przez ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jedna załoga(8) - przywiozą drewno. Kto jeszcze może się dorzucić zapraszamy. Sam już mam przygotowane do zabrania.

Irku a Wy nie będziecie? :nono:

 

1. ed - 2 os.
2. Trafko 2+2 :tuptup:
3. Misio - ?? (ja postaram się być ale w jakim składzie to pewnie w piątek się dowiem...w dniu wyjazdu)
4. Poldek1605 - 2 os.

5. Arturo43 2+1

6. darek 126N  - 1

7. Janusz s - 2

8. Acku 48 -  2

9. Tadek1 - 2

Edytowane przez ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dzisiaj wiadomość z Kolnej dotyczącej pokoi. Jest możliwość wynajęcia pokojów z łazienką na korytarzu za 40 zl. od osoby, lub z łazienką w pokoju za 50 zł od osoby. Niestety za drewno liczą sobie 250 zł

 

 

Jakoś nie widzę zainteresowania w temacie.

 

 

Drodzy Koledzy, przedstawiłem warunki dotyczące naszego zlotu i widzę zupełny brak reakcji z Waszej strony. Biorąc pod uwage, że do zlotu pozostało niecałe dwa tygodnie, jest to dość niezwykłe. Nie wiem, czy przy tak małej ilości załóg akceptujecie te warunki, czy może trzeba wszystko odwołać.

 

 

Czy to drewno jest z Puszczy Białowieskiej i dodatkowo inkrustowane jest złotem?

 

 

Nad czym tu dyskutować ? :hmm:

Pobyt + Drzewo = 750 zł , na 8 załóg wynosi około 100 zł od załogi za pobyt od piątku do niedzieli . :yay:

Czy to są koszty kosmiczne ? :nono:

Dla mnie spotkanie w takim zacnym  gronie  jest bezcenne i tyle w temacie. :serce:

Jedynie Janusz załatw klucz od skrzynek z prądem , aby nie ciągać niepotrzebnie przedłużaczy tak jak w tamtym roku. :oslabiony:

Przywozić ze sobą drzewo ma sens jeżeli właściciel w cenie 250 zł da dwie deski na krzyż :blagac:

Jeśli chodzi o namiot to może rozłożyć go pod dużym namiotem , będzie wtedy o wiele cieplej. :balwanek:

Brak reakcji oznacza potwierdzenie zapisanych załóg , a kto nie da rady to się już wypisał . :przyczepa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcinie za 250 zł mamy drewna na tydzień palenia, a nie na dwa ogniska. Nie dajmy się skubać. Takie jest moje zdanie, oczywiście masz prawo mieć inne. Tyle tylko, że najłatwiej wydaje się cudze pieniądze to stara jak pieniądze prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie bez drzewa  będzie jeszcze  taniej od załogi , więc nic tylko do zobaczenia w piątek :ee:

Jest w tym dużo prawdy ale czy racjonalnej? Przeczytaj post #67. Do miłego zobaczenia. :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze lepiej :]

Problem drzewa nieaktualny . :yes:

Ja drewna nie przywiozę , więc wolę zapłacić , a czy koszty będą 50 czy 100 to co za różnica ? :hmm:

Takie spotkania z tradycją nie przelicza się na koszty :yay::przyczepa::balwanek::biwak::mikolaj: :mikolaj: :mikolaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze lepiej :]

Problem drzewa nieaktualny . :yes:

Ja drewna nie przywiozę , więc wolę zapłacić , a czy koszty będą 50 czy 100 to co za różnica ? :hmm:

Takie spotkania z tradycją nie przelicza się na koszty :yay::przyczepa::balwanek::biwak::mikolaj: :mikolaj: :mikolaj:

Dla mnie to różnica 50 zł i nie lubie być jak to Ed określił skubany . Tradycja oczywiście , ale zdrowy rozsądek przede wszystkim . Podporządkuję się mimo wszystko większości. Jeżeli mnie śnieg nie zasypie :oslabiony:  to osobiście mogę troszku drzewa dostarczyć :skromny: .

Edytowane przez Arturo43 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.