Skocz do zawartości

węgry koniec pazdziernika jaki kemping


swi3ty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy ktos z Szanownych Forumowiczów był w terminie koniec października / początek listopada nad Balatonem? Naszło mnie, żeby zatknąć tam flagę Mysłowic ;)))))))))))

 

A tak poważnie - czy ktoś może podpowiedzieć jakiś kemping otwarty w tym terminie?. Równolegle szukam z googlem, no ale wiadomo, że na forum większe doświadczenie i żywi ludzie ...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ,to tak wygląda,parcele nie są podzielone,ale jest dobrze,przeważnie 80% to Polacy(na wiosnę i w lecie)teraz to nie wiem.Zawsze było bardzo przyjaźnie i towarzysko.Z prądem nie było nigdy problemów.W lecie byliśmy kamperem i nawet podłączałam klimatyzację.Było OK.Pozdrawiam i do zobaczenia :nono:  :nono:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szukałem ostatnio informacji które kempingi z termami są całoroczne bo na Boże Narodzenie się wybieram ( ktoś jeszcze chętny ?) i tak :

Hajduszoboszlo, Puspokladany,Berekfurdo, Bogacz, Cserkeszolo, Bukfurdo, Hegyko... więc te masz pewniaki

Edytowane przez krystian186 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogacs jest niezły na jesień, okolica fajna, wino pod ręką, woda ciepła, jest co robić i jak odpocząć

 

Wysłane z mojego Tapatalka

 

 

 

 

początek listopada nad Balatonem...........

Chyba tylko południowo zachodni brzeg, na parkingu przed piwniczką :lol::D:lol::D

 

Wysłane z mojego Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szukałem ostatnio informacji które kempingi z termami są całoroczne bo na Boże Narodzenie się wybieram ( ktoś jeszcze chętny ?) i tak :

Hajduszoboszlo, Puspokladany,Berekfurdo, Bogacz, Cserkeszolo, Bukfurdo, Hegyko... więc te masz pewniaki

 

My lecimy teraz na 1szego listopada do Bukfurdo, na Boże Narodzenie też planujemy tam być do sylwestra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My lecimy teraz na 1szego listopada do Bukfurdo, na Boże Narodzenie też planujemy tam być do sylwestra

Byliście już tam na święta...? Jaka pogoda ?

Edytowane przez krystian186 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 4 latach regularnie. W sumie to pogoda różna, jak  i u nas. 2 lata temu było +10 i słoneczko, w ub. roku pochmurno i dwa razy postraszyło marznącym deszczem i śniegiem, ale tak że nic nie zostawało na ziemi, a 3 lata temu w przeciągu godziny spadło z 30cm śniegu i leżało aż do wyjazdu :)

Ale wg nas naprawdę warto. Fajny klimat świąteczny na kempingu, choinki na parcelach, przyczepy i kampery przybrane w światełka i wbrew pozorom w Bukfurdo kemping w 1/3 pełny

Edytowane przez bartosz_b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartku.....a jaka jest odległość z kempingu do wejścia na baseny ? Da się w płaszczu kąpielowym przejść czy za daleko i trzeba z jakiejś szatni korzystać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy jakie baseny preferujecie. My z dzieciakami raczej nie korzystamy z siarek więc chodzimy na baseny wewnętrzne, co za tym idzie w dresiaku do szatni a tam przebierania. Jednak większość przebywająca tam w celach wygrzania kości i zdrowotnych zasuwa w szlafrokach. Kemping jest połączony bezpośrednio z wejściami na baseny zewnętrzne/siarkowe. Odległość jaką trzeba przejść od bramki kempingowej do pierwszego basenu siarkowego to jakieś może 200m 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek dokładnie wie jak to działa, ja doprecyzuję, że na baseny wewnętrzne dodatkowo płatne będąc gościem campingu Termal można wchodzić po opłaceniu w kasie campingu biletu - przez cały dzień i wychodzić. Tam ma to znaczenie. Na baseny wewnętrzne da się przejść przez baseny siarkowe i jest to dobry skrót. Ok godziny 18-19 zamykają jednak przejście i trzeba wyjść z basenów głównym wyjściem i obejść płot campingu, ok 500-600m.  Na miejscu na basenach jest restauracja, jest tam smaczna pizza, dania, zupy i jest pokój zabaw dla dzieci - na sucho.

 

dla mnie po 3 dniach basenów (nie są jakieś mocno atrakcyjne, mają z 40 lat i są modernizowane) z rzędu umarłbym z nudów, dlatego przeplatamy to wycieczkami lokalnymi i moczymy się tam co 2 dzień przewaznie lub wchodzimy na 2 godziny wieczorne (wychodzi to minimalnie taniej niż cały dzień). Camping polecam, jest jak na Węgry w wysokim standardzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.