Skocz do zawartości

Przyczepa Steckerman A3303 naprawa


Dariusz55

Rekomendowane odpowiedzi

Mam przeciek w prawej przedniej części schowka na butle gazowe. Zgniła mi listwa pod klapą schowka i chcę ją wymienić.w środku przyczepy nie ma śladu zacieków.

Zacząłem rozbierać od wnętrza aby lepszy był dostęp. Rozkręciłem wszystkie wkręty z boku i na górze w ściance między częścią mieszkalną a schowkiem i nie mogę jej wyciągnąć.

Jest jeszcze mocno zakotwiona w dolnej części.

Proszę o pomoc jak ją zdemontować. 

Boczną część schowka rozebrałem (usunąłem pokrycie i zgniłe listwy drewniane)Co dalej?

W załączeniu przesyłam fotki ww elementówpost-30950-0-50426400-1508670804_thumb.jpgpost-30950-0-60724600-1508670835_thumb.jpg

 

Z góry dziękuję za rady i pozdrawiam  

Dariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawa listwa z likszparą do zdjęcia, oraz cała przednia ściana z parapetem. Pionowa i część poziomej listwy konstrukcyjnej bocznej ściany w narożniku jest przegniła, więc tu też będzie robota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kolejna nowa osoba na naszym wspaniałym Forum więcej się już nie pojawi. Prosił o pomoc, a został zmieszany z błotem i w zasadzie doradzono mu, żeby oddał budę na szrot.... Chłopaki! Co z Wami ???!!!!

 

Facet prosi o poradę techniczną, wie, że nie jest dobrze i się zabiera za naprawę.

 

A w temacie. 

 

Kolego. Wydaje mi się, że ta ścianka między bakistą a przedziałem mieszkalnym już jest nieoryginalna. Świadczyłyby o tym owe potężne wkręty i niezbyt staranne wycięcia w fabrycznej ściance wokół tej ścianki do bakisty. O kolorze nie wspomnę - ta ścianka też powinna być jednolita z resztą. Sugeruję położyć się pod budą i poszukać wkrętów, którymi ktoś przymocował ścianę do podłogi. Wszystko na to wskazuje.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kolejna nowa osoba na naszym wspaniałym Forum więcej się już nie pojawi. Prosił o pomoc, a został zmieszany z błotem i w zasadzie doradzono mu, żeby oddał budę na szrot.... Chłopaki! Co z Wami ???!!!!

 

Kajetan, przepraszam, ale gdzie widzisz zmieszanie z błotem i rady aby oddał budę na szrot? Może ja ślepy jestem, ale niczego takiego nie widzę. Przewrażliwiony mocno jesteś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kolejna nowa osoba na naszym wspaniałym Forum więcej się już nie pojawi. Prosił o pomoc, a został zmieszany z błotem i w zasadzie doradzono mu, żeby oddał budę na szrot.... Chłopaki! Co z Wami ???!!!!

 

Facet prosi o poradę techniczną, wie, że nie jest dobrze i się zabiera za naprawę.

 

A w temacie. 

 

Kolego. Wydaje mi się, że ta ścianka między bakistą a przedziałem mieszkalnym już jest nieoryginalna. Świadczyłyby o tym owe potężne wkręty i niezbyt staranne wycięcia w fabrycznej ściance wokół tej ścianki do bakisty. O kolorze nie wspomnę - ta ścianka też powinna być jednolita z resztą. Sugeruję położyć się pod budą i poszukać wkrętów, którymi ktoś przymocował ścianę do podłogi. Wszystko na to wskazuje.

 

Pozdrawiam

Zagladalem pod spodembyly 2 wkręty i to wszystko.myślę że jest ta ścianka umocowania na kleju.czy jest to możliwe.Gorna cześć scianki rozkręcenie jak ja złapie to luźno się rusza a dolna siedzi mocno jakby była solidnie zakotwiona.

Zagladalem.Byly 2 wkręty i tyle.Mysle ze dolna część tej ścianki jest na kleju.Czy to możliwe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dodam za Kajtkiem...skoro jest nieoryginalna to mogła zostać wklejona i klej na dole trzyma. Zobacz to...

 

Witam.

Dodam za Kajtkiem...skoro jest nieoryginalna to mogła zostać wklejona i klej na dole trzyma. Zobacz to...

Dlaczego myślicie że ścianka jest nie oryginalna.Wszystkie meble sa w tym samym stylu.o

Pozdrawiam Dariusz2

Edytowane przez Dariusz Czarnecki (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.