Skocz do zawartości

czy ktoś by mógł obejrzeć


misio72

Rekomendowane odpowiedzi

nie , ponieważ jak już pisałem wcześniej odrzuciłem tą ofertę na wstępie z uwagi na cenę i jak widać miałem rację . 

oczywiście że miałeś ale nie zawsze tak musi być :]

 

Ooooo......... Cezarr.......

Pierwsze widzę ten nick z takim stażem. Ja tu nowy nie jestem, na bank się znamy choćby wirtualnie, tylko... ktoś ty ? :)

Klimatyzacja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tak przypadkiem poczytałem, poznaje tą przyczepę. Jakiś rok temu na nią trafiłem. W Wrocławiu, dostałem zdjęcia od właściciela była orbita na tyle, że nie chciałem jej kupić po oględzinach ze zdjęć które otrzymałem. Ogłoszenie długo było na olx i w treści była informacja. Przyczepa po małej kolizji aktualnie na serwisie itd. Dostałem zdjęcia ze środka i z zewnątrz. Środek bardzo ładny nie ruszony. Ale listwy były pogięte lampa z tyłu uszkodzona sporo takich drobiazgów ale chcąc to zrobić dobrze naliczylem z 6 tyś na start aby było dobrze. Wgnioty lampa to drobiazgi, były pogięte listwy do przedsionka i to tak że bałem się nieszczelności z dachem. Układ którego szukałem ale znalazłem inną. Pozdrawiam Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

 

Tak przypadkiem poczytałem, poznaje tą przyczepę. Jakiś rok temu na nią trafiłem. W Wrocławiu, dostałem zdjęcia od właściciela była orbita na tyle, że nie chciałem jej kupić po oględzinach ze zdjęć które otrzymałem. Ogłoszenie długo było na olx i w treści była informacja. Przyczepa po małej kolizji aktualnie na serwisie itd. Dostałem zdjęcia ze środka i z zewnątrz. Środek bardzo ładny nie ruszony. Ale listwy były pogięte lampa z tyłu uszkodzona sporo takich drobiazgów ale chcąc to zrobić dobrze naliczylem z 6 tyś na start aby było dobrze. Wgnioty lampa to drobiazgi, były pogięte listwy do przedsionka i to tak że bałem się nieszczelności z dachem. Układ którego szukałem ale znalazłem inną. Pozdrawiam Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Prawdopodobnie ktoś kupił włożył trochę pracy i sprzedaje, gdyby była zrobiona w dobrej firmie to okej, jeśli przez osobę nie doświadczoną to mogą kwiatki wychodzić juz na wiosnę. Ale również mogę się mylić i to nie jest ta budka numeru nie mam. Rafał Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka Edytowane przez Ewka07 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przypadkiem poczytałem, poznaje tą przyczepę. Jakiś rok temu na nią trafiłem. W Wrocławiu, dostałem zdjęcia od właściciela była orbita na tyle, że nie chciałem jej kupić po oględzinach ze zdjęć które otrzymałem. Ogłoszenie długo było na olx i w treści była informacja. Przyczepa po małej kolizji aktualnie na serwisie itd. Dostałem zdjęcia ze środka i z zewnątrz. Środek bardzo ładny nie ruszony. Ale listwy były pogięte lampa z tyłu uszkodzona sporo takich drobiazgów ale chcąc to zrobić dobrze naliczylem z 6 tyś na start aby było dobrze. Wgnioty lampa to drobiazgi, były pogięte listwy do przedsionka i to tak że bałem się nieszczelności z dachem. Układ którego szukałem ale znalazłem inną. Pozdrawiam Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

 

Prawdopodobnie ktoś kupił włożył trochę pracy i sprzedaje, gdyby była zrobiona w dobrej firmie to okej, jeśli przez osobę nie doświadczoną to mogą kwiatki wychodzić juz na wiosnę. Ale również mogę się mylić i to nie jest ta budka numeru nie mam. Rafał Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

Ewa to nie ta tamtą na żywo ponad rok temu też oglądałem heheh i rzeczywiście było krucho z tą listwą od kedry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kristofer dzięki za ten opis

Kristofer, jak zwykle...

Powinni Ci zmienić opis na "Król Karawaningu" - szacun

:]

i ja się pod tym podpisuję  :skromny:

A Krzyśkowi to bym 100lat (bycia na forum) zaśpiewał nawet po pijanemu :skromny:

 

Koledzy!

Doceniam Wasze słowa i bardzo za nie dziękuję, ale nic wielkiego nie robię.

Po prostu staram się udzielać w takim samym stopniu, jak wszyscy na naszym forum.

Co się zaś tyczy "opisu" nad avatarem, to przyznam, że nie przywiązuję uwagi, co tam jest napisane.

Kiedyś był tam "Weteran" i to najbardziej mi odpowiadało.

Z natury jestem przeciwny wszelkiemu tytułowaniu, a poza tym, król jest tylko jeden - Julian! :]

I niech tak pozostanie ...

 

PS

Wojtku, zdaję sobie sprawę, że obecnie nie jest to realne, ale od wielu już lat marzy mi się taka wielka, karawaningowa impreza, coś, jak ogromny zlot, na który jakimś cudem zjechalibyśmy niemal wszyscy. Właśnie tam widzę, jak wspólnie śpiewamy "100 lat" dla całej naszej Karawaningowej Rodziny. Kto wie, może kiedyś ...

Tymczasem szczerze dziękuję za Twoje intencje. Wspomniałeś, o moim rodzinnym mieście. Na ogólnym tle wszystkich polskich miast, naprawdę nie mam się czego wstydzić, wręcz przeciwnie. Ubolewam jedynie nad tym, że z racji swojego położenia, zawsze było traktowane po macoszemu przez wszystkie "ekipy" i do dzisiaj nic się pod tym względem nie zmieniło.

Przepraszam Wszystkich za ten mały OT, ale nie mogłem tylu postów pozostawić bez odpowiedzi.

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.