Skocz do zawartości

czy ktoś by mógł obejrzeć


misio72

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam!
Zdjęcia oferty są tendencyjne i odnoszę wrażenie, że nie jest to przypadek.
Chciałbym się mylić, ale patrząc nawet na te zamieszczone fotki, czuję że przyczepa może być "po przejściach" (nie mam pewności, co do oryginalnego stanu powłok malarskich w wielu miejscach, zdeformowane dolne listwy krawędziowe, nietypowo wyłażący uszczelniacz i jeszcze kilka innych szczegółów).
Opis ma sugerować, że oferta jest prywatna, a tymczasem to handlarz. Czarnków, Nowy Tomyśl, Swarzędz - "mekka" handlarzy, cwaniaków i kombinatorów, psujących tylko opinię o tych miejscach i ludziom tam mieszkającym. Być może warto obejrzeć, aby się przekonać na własne oczy, ale nie liczyłbym na wyjątkową okazję, natomiast czujność powinna być wzmożona x 10
IMHO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zastanawiać się, jechać oglądać. Jeśli przyczepa nie jest po "przejsciach" to mega okazja

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

 

Coś takiego jak mega okazje nie istnieje. Nikt nie dokłada do interesu. Trudno uwierzyć, że ktoś kupił za granicą przyczepę kilka razy taniej niż inne takie same i zamiast na tym zarobić to sprzedaje poniżej ceny rynkowej. Święta Bożego Narodzenia dopiero za 2 miesiące.

 

Z rzeczy rzucających się na dzień dobry to naklejka WILK na środku ściany. Coś takiego fabrycznie nie występowało, więc pewnie ktoś zalepił tym jakąś dziurę. Druga rzecz, to jakieś przebarwienie z tyłu. Wygląda jakby ktoś tam malował duży kawałek.

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie tak jest, jednak czy handlarz czy nie handlarz to dla mnie nie jest wyznacznik  na forum też były przypadki sprzedaży "trupa" przez forumowicza więc przy zakupie każdej przyczepy w okazyjnej cenie trzeba wzmożyć czujność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wierzę że są uczciwi handlarze, nie wierzę natomiast w okazje...

Dobra przyczepa nigdy nie jest tania, wystarczy popatrzeć ile kosztują podobne przyczepy w Niemczech czy Holandii.

A handlarze muszą zarobić, to jest ich praca a nie hobby. Skoro cena jest u nas okazyjna to za ile musiał kupić tę przyczepę u źródła.

A najbardziej mnie wnerwia jak handlarz udaje że nie zna się na przyczepach... tak jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę to paradoksalne, ale tak rzeczywiście jest, że zakup w PL od handlarza wymusza wzmożoną uwagę - w przeciwieństwie do Niemiec. Tam klient spokojniej kupuje od handlarza niż z rąk prywatnych. To kwestia nieco mądrzejszego tamtejszego Prawa.

Niemniej, nie można do końca dyskwalifikować oferty naszych handlarzy, znam przypadki odpowiedzialnej sprzedaży.

.

Te wycieki uszczelniacza... sam nie wierzyłem że z fabryki takie coś może wyjść. Mam na myśli swojego kampera. Porównałem z innymi egzemplarzami tego modelu - wszystkie mają mnóstwo wyciśniętej masy uszczelniającej. Tym bardziej jest ona widoczna jak z bezbarwnej zmienia się w trwale brudną. Masakra! Wszędzie pełno glutów, oczywiście tylko na zewnątrz.

Tej zimy biorę się za estetykę, znajdę sposób na bezbolesne pozbycie się ich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.