Skocz do zawartości

Co to może być za zwierzak?


jacekzoo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Oby temat umarł i nie powrócił w wątku - spaliła się buda.

 

Różowe kupy = zjedzenie czerwonej izolacji przewodów "+".

 

Sprawdź to dokładnie, bo nie ma żartów ze zwarciem w instalacji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupa zabarwia się raczej od jakiegoś organicznego żarcia, bo musi być przetrawione. A gdyby zżarła izolacje to raczej byłyby czerwone kawałeczki w kupie.

 

Ale właśnie sprzątam i myje na zime całą budę, dokładnie posprawdzam kable

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wyżarła styropian ze ścian ten niebieski styrodur jak zacieknie taki różowy kolor nabiera może za brodzikiem coś schrupała albo podczas trawienia taki kolor nabrał

Nic nie wyżarła, dzisiaj wybebeszyłem całą budkę, odkręciłem pare deseczek to tu to tam. Nigdzie śladów zębów. A wiem jak wygląda jak myszon wlezie w izolacje. Tutaj nic takiego nie było
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra chopy, nie ma co już bić piany. W budzie zapałętała się mysz, chociaż do samego końca byłem przekonany że to coś innego. Żadnych strat nie ma, kable nie pogryzione, styrodur nie wygryziony. Plus bo buda dokładnie wysprzątana i przeglądnięta. Mysz złapana i wypuszczona.

 

Dziur w cepie żadnych nie ma, musieliśmy ją wnieść razem z workiem na śmieci.

Pośmialiśmy się, było miło i wesoło ale temat chyba można zamknąć :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.