Skocz do zawartości

Przyczepy z Anglii od sprzedawcy z Miszewa


tmk

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Czy ktoś z Was kupował przyczepę w Miszewie (koło Gdyni), od sprzedawcy "Przyczepy Kempingowe Lech Rozberg"?

 

Zastanawiam się nad tą:

http://przyczepykempingowe.net.pl/?avondale-malvern-ubezpieczenie-i-przeglad-jesienna-wyprzedaz

 

Dziś ją oglądałem, ale byłem z dziećmi więc nie przyjrzałem się szczegółowo. To co rzuciło mi się w oczy, to fakt, że wszystkie przyczepy na placu stoją otwarte - nie wiem czy to normalna praktyka czy wietrzenie wilgoci. 

 

Przyczepa ma 21 lat - i to po niej widać. W paru miejscach w środku widać rdzę (np. zawiasy pokrywy zlewozmywaka - raczej naturalne) czy też z szafek posufitowych odchodzi okleina (delikatnie, w narożnikach). Opony też do wymiany.

 

Cena wydaje mi się raczej spora - przyczepa zresztą stoi jakiś czas. IMO trzeba w nią wpakować jeszcze z 2-3k pln, żeby była do użycia. 

BTW - czy ktoś z Was wymieniał gniazdka w angliku?

 

Nie bardzo wiem na co zwracać jeszcze uwagę i zastanawiam się czy w ogólę warto się nad nią pochylać czy dać sobie spokój. Ma ciekawy układ 2+4 i niskie DMC (1250) przy sensownej ładowności (250kg). 

 

Dzięki,

Pozdr,

TMK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anglik, więc odpuść jeśli nie chcesz prosić się o kłopotu. To co zauważyłeś to pewnie tylko wierzchołek góry lodowej. W Anglii ciężko kupić sucha przyczepę. 21 letnią to już w ogóle. A co dopiero w Polsce.

 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Tak, jak Kolega już napisał: daruj sobie całkowicie angielskie przyczepy.

Ta, do której odnośnik podałeś, wygląda raczej na atrapę przyczepy - "nie ma" w niej chociażby podłogi, a to, co z niej zostało, przykrywają świeżo położone panele. Ramki rolet wewnętrznych mocowane metalowymi kątownikami, bo pewnie tam, gdzie były oryginalnie, to ściana już zgniła  :hmm:  Przyczepa czeka na przysłowiowego "jelenia" - "jesienna wyprzedaż" :]

IMHO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że niektórzy słysząc angielka dostają wysypki nie powiem gdzie. Są angielki w dobrym stanie tylko trzeba się trochę naszukać. Sam taką mam i jestem z niej bardzo zadowolony. Może zabrzmi to nieskromnie, ale nie spotkałem jeszcze przyczepy o dł. po podłodze 4 m z taką ilością miejsca w środku. Oczwiście to przyczepa dla dwóch osób. Wszyscy wchodzący do niej są zaskoczeni jej układem i ilością miejsca. Ta z załącznika pozostawia bardzo wiele do życzenia, też bym jej nie kupił, ale warto poszukać. Kolega wybrał typ markę i układ przyczepy, i szukał przez rok - i kupił taką jak założył.

Edytowane przez ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.