Skocz do zawartości

Hobby 5xx


Voku

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem dziś oglądać przyczepę Hobby 545 kmfe :P

Po pierwsze utwierdziłem się w tym że to układ nie dla mnie, jednak na razie pozostaje przy WLU

Po drugie stan tej oglądanej przyczepy jak dla mnie tragedia, za moją nawet jak by mi dopłacali to bym się nie wymienił.

Szukamy dalej.

Jak można w 5 lat zajechać taką przyczepę ?

Powiedz czy obita czy zużyta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 117
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

tu masz Knausa  z 2015r  w pasującym Ci układzie i mieszczącym się w założonym budżecie :

https://www.otomoto.pl/oferta/knaus-sport-500eu-knaus-sport-4-osobowa-zarejestrowana-i-ubezpieczona-ID6zah0u.html

 

Jeśli przyczepa okazała by się dobra i nie jest to wałek na zasadzie "wpłać zaliczkę" to w zasadzie jakbyś wygrał w totka :]

 

d714f4c116b1.jpg

Wydaje mi się że już ją wcześniej widziałem w ogłoszeniach, ale może się mylę.

 

Cena tak jak w innym temacie

Pewnie tak jak piszesz

 

Jak można w 5 lat zajechać taką przyczepę ?

Powiedz czy obita czy zużyta?

Jedno i drugie (Pęknięte okno przód, delikatnie pęknięty zderzak)

W środku syf kiła i mogiła, nawet się posprzątać nie chciało, podstawy stolików pordzewiałe meble na dole powycierane do wiórów, rysy obicia itd. na 100% zarabiała na siebie, żaden normalny człowiek nie zajechał by tak przyczepy w 5lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A to przypadkiem nie jest cepa z naszego forum z dziurą w podłodze? 

 

EDIT jednak nie ta, ale patrząc na przygody naszego forumowego kolegi z przyczepą kupioną u Smolicza, jak zamontowany był aku, koło zapasowe to może być różnie:

http://forum.karawaning.pl/topic/24486-uszkodzona-pod%C5%82oga-w-hobby/

 

Dlaczego ona ma tylne drzwiczki serwisowe w innym kolorze? Już kiedyś była Smoliczowa przyczepa tutaj oceniana i była po jakimś dzwonie. Może z tą podobnie

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko będzie debatować na ten temat. Opinie o sprzedającym są... można poszukać o wyrwanej podłodze w hobby po wysunięciu się źle zamocowanego koła zapasowego.... ja osobiście znam też przykład od klienta, który był niezadowolony po zakupie, lecz nie jestem upoważniony do przekazywania dalej.

 

Przyczepa z 2016r, z dodatkowym wyposażeniem i dziwnymi drzwiczkami w tylnej części - nawet jak nie po uszkodzeniu to ich wygląd jest tragiczny....

 

w cenie 53.000 brutto wyjściowej ? i jeszcze powiedz mi jak to się ma do Twojego układu ?

 

chcesz to jedź, ale nie bierz ze sobą pieniędzy a kogoś z chłodną głową.

 

brakuje osobnych łóżek i prysznica, kusząca dla Ciebie jest tylko marka i cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś montował dodatkowe drzwiczki ale chciał to zrobić szybciej i wykorzystał gotowe wypełnione drzwiczki żeby nie bawić się w przekładanie ich środka.

 

Ja dokładałem swoje drzwiczki ... mają zupełnie inną ramkę ale za to środek jest wykorzystany z oryginału poszycia :)

 

jak będę sprzedawał to mam nadzieje, że drzwiczki będą atutem a nie wnioskiem, że coś musiało się dziać ;)

 

Jak ktoś ma fundusze to dodatkowych drzwiczek do schowków nigdy nie za wiele... ja chetnie bym jeszcze dołożył u siebie ale co za dużo to .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś montował dodatkowe drzwiczki ale chciał to zrobić szybciej i wykorzystał gotowe wypełnione drzwiczki żeby nie bawić się w przekładanie ich środka.

 

Ja dokładałem swoje drzwiczki ... mają zupełnie inną ramkę ale za to środek jest wykorzystany z oryginału poszycia :)

 

jak będę sprzedawał to mam nadzieje, że drzwiczki będą atutem a nie wnioskiem, że coś musiało się dziać ;)

 

Jak ktoś ma fundusze to dodatkowych drzwiczek do schowków nigdy nie za wiele... ja chetnie bym jeszcze dołożył u siebie ale co za dużo to .... 

 

dla mnie zawsze daje to do myślenia, jak w rocznej budzie jest taka fuszerka, że nie wykorzystano oryginalnego poszycia. Jedyne co przychodzi mi do głowy to dziura, która w nim była.  Oszpecono budkę i tyle.

 

drzwiczek nigdy za wiele :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na zmianę barw i przyjrzeniu się takie przyczepie, https://www.olx.pl/oferta/adria-classica-613-pk-pietro-alde-przedsionek-CID5-IDll09Y.html przemawia cena, łóżka piętrowe mają ponad 2m więc tu jeszcze mają rację bytu, układ nawet lepszy od tych w Hobby. Mają te przyczepy jakieś słabe punkty? 

No i jeszcze jedno 1700kg, 2,5m coś w tej ofercie jest podejrzanego?

Edytowane przez Voku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.