Skocz do zawartości

Hobby 5xx


Voku

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 117
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Darek nie nastawiaj się tyko na Hobby

To nie ja się nastawiam, Paulina mnie ciśnie :D

 

2016

 

 

Suzu4x4 nie zapomnij że nasze Knausy mają łóżka po całej szerokości a Hobby ma jeszcze szafkę w rogu i wtedy materac jest 175-185 w zależności który model.

Nowe Hobby spotkałem się że materac miał 175cm a łóżko 180cm z obciętym narożnikiem. :( Hobby 470KMF

 

 

Takie długie łóżka piętrowe to chyba tylko Knaus/Tabbert ma

Dokładnie i to chyba tylko te nowe a my tu rozmawiamy o przyczepie starszej :P

 

Chyba poszukam rocznikach 07-09 i nastawiam się na Hobby 540 na razie posucha w ogłoszeniach :P

Interesowałem się dwoma 

https://www.olx.pl/oferta/hobby-540-wlu-2007r-przedsionek-izabella-CID5-IDmuOvV.html#c7d5f4faff

https://www.olx.pl/oferta/hobby-540-excellent-wlu-CID5-IDoEyF4.html#c7d5f4faff

Ale nie jestem przekonany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam lmc 2008 więc nie tylko knaus i tabbert

 

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Każda marka w przeszłości miała takie. To obecnie jest trend aby dawać krótsze łóżka i szafke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suzu4x4 nie zapomnij że nasze Knausy mają łóżka po całej szerokości a Hobby ma jeszcze szafkę w rogu i wtedy materac jest 175-185 w zależności który model.

Nowe Hobby spotkałem się że materac miał 175cm a łóżko 180cm z obciętym narożnikiem. :( Hobby 470KMF

 

Tak wiem, chciałem tylko powiedzieć koledze że nie wszystkie piętrusy są takie krótkie a np w takim układzie jak mój po rozłożeniu środkowego łóżka może normalnie spać 6 dorosłych osób ;)

 

Każda marka w przeszłości miała takie. To obecnie jest trend aby dawać krótsze łóżka i szafke

 

no nie w wszędzie , akurat w Knausie w układach QDK i FDK do 2012r była szafka i piętrusy były mniejsze (187 x 72)

 

8b2cd54d719f.png

 

a od 2013 do chwili obecnej nie ma szafki a piętrusy są większe 210 x 72 góra i 210 x 76 dół

 

41e4bdb986cf.png

 

oczywiście nie namawiam kolegi na zakup knausa, rzucam tylko jak alternatywę  że stosunkowo mała (L=520 cm) i lekka (DMC1250 -1500) przyczepa może być przestronna w środku i pomieścić bez problemów 6 dorosłych osób ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś oglądać przyczepę Hobby 545 kmfe :P

Po pierwsze utwierdziłem się w tym że to układ nie dla mnie, jednak na razie pozostaje przy WLU

Po drugie stan tej oglądanej przyczepy jak dla mnie tragedia, za moją nawet jak by mi dopłacali to bym się nie wymienił.

Szukamy dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

(...)

Po drugie stan tej oglądanej przyczepy jak dla mnie tragedia, za moją nawet jak by mi dopłacali to bym się nie wymienił.

Szukamy dalej.

To wrzuć linka dla potomnych, kmfe to poszukiwany układ, może zaoszczędzisz komuś czasu i kilometrów ;)

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za małe łóżka, jak ktoś mam małe dzieci to się bardziej sprawdzi, no i wchodzisz do sypialni.

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-hobby-545-kmf-super-stan-CID5-IDp1zuJ.html#3701c5c992

Edytowane przez Voku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu masz Knausa  z 2015r  w pasującym Ci układzie i mieszczącym się w założonym budżecie :

https://www.otomoto.pl/oferta/knaus-sport-500eu-knaus-sport-4-osobowa-zarejestrowana-i-ubezpieczona-ID6zah0u.html

 

Jeśli przyczepa okazała by się dobra i nie jest to wałek na zasadzie "wpłać zaliczkę" to w zasadzie jakbyś wygrał w totka :]

 

d714f4c116b1.jpg

Edytowane przez Suzu4x4 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.