Skocz do zawartości

Wrocław na "dziko"


Beti

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli centrum to ja bym się pewnie ustawił na parkingu centrum handlowego Magnolia. 

Świetna tramwajowa komunikacja do centrum. Albo rower miejski. 

Kemping jest na Polach Marsowych koło stadionu olimpijskiego, blisko ZOO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy w ubiegły weekend. Najlepsza miejscówka za free to parking przy aquaparku od strony Kauflanda. Czysto, spokojnie, obok toytoy a w Kauflandzie czyste toalety no i oczywiscie świeże bułeczki rano kupisz w piekarni na śniadanko. Wieczorem na basenik a w nocy pieszo na starówkę masz 10 min. 


Ewentualnie parking przy AquaParku - tam często widzę nocujące cepki i kamperki.

No cały ostatni weekend czekaliśmy tam na ciebie z Ewą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy w ubiegły weekend. Najlepsza miejscówka za free to parking przy aquaparku od strony Kauflanda. Czysto, spokojnie, obok toytoy a w Kauflandzie czyste toalety no i oczywiscie świeże bułeczki rano kupisz w piekarni na śniadanko. Wieczorem na basenik a w nocy pieszo na starówkę masz 10 min. 

No cały ostatni weekend czekaliśmy tam na ciebie z Ewą. 

 

Ładnie ładnie....

dużo mam zdolności ale wróżenia / przewidywania przyszłości itd cały czas się uczę... trzeba było dać znać.

 

Swoją droga lepsze miejsce na tym parkingu według mnie jest bliżej ul.Kamiennej - większy spokój i mniej "klientów" wspomnianego Kauflandu zbierających na "chleb"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :) A szukacie miejsca w centrum czy bardziej na obrzeżach ?? :)

Szukamy w centrum żeby było w miarę blisko np do zoo. 

 

Dzięki wszystkim za pomoc. W piątek wyjazd  :]  

Edytowane przez Beti (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z budą też się tam da stanąć, czy nie bardzo?

No tam nie za bardzo bo są wąskie przejazdy a dużo aut stoi wokół.

Szukamy w centrum żeby było w miarę blisko np do zoo. 

 

Dzięki wszystkim za pomoc. W piątek wyjazd  :]  

My zrobiliśmy tak, że pojechaliśmy w rejon zoo, tam wybuliliśmy za płatny ale strzeżony parking 32 zł na czas zwiedzania zoo i afrykarium a potem spokojnie udaliśmy się w kierunku Aquaparku i tam osiedliśmy do niedzieli. Wieczorkiem można pieszo pójść do centrum albo zaraz obok jest przystanek i można wsiąść w autobus N i przejechać 3 przystanki. My mieliśmy rowery i dzięki temu przemieszczanie się i zwiedzane miasta w dzień było super atrakcyjne i nie męczące. 

Ładnie ładnie....

dużo mam zdolności ale wróżenia / przewidywania przyszłości itd cały czas się uczę... trzeba było dać znać.

 

Swoją droga lepsze miejsce na tym parkingu według mnie jest bliżej ul.Kamiennej - większy spokój i mniej "klientów" wspomnianego Kauflandu zbierających na "chleb"

Od czwartku do niedzieli nie byłeś aktywny na lokalnym forum, gdzie zostawiłem ci info więc nie męczyłem cię telefonami. Zresztą Ewa wywróżyła ;), że na pewno wyjechaliście na weekend z miasta. Będzie jeszcze okazja w tym roku niejedna. Pozdrawiam

Ważna informacja: jeśli zamierzacie zwiedzić Panoramę Racławicką, to kupcie bilety online przed weekendem, bo na miejscu na 100 procent nie dostaniecie. Poza tym możecie kupić przez Internet bilety do zoo i do aquaparku. są nawet jakieś promocje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Dzięki za polecenie miejscówki. Staliśmy pod Kauflandem. Przyjechaliśmy w nocy, więc było miejsce. Natomiast w dzień no to jest tłoczno. Rzeczywiście miejscówka fajna, blisko wszędzie i dobre połączenie z centrum. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej. Dzięki za polecenie miejscówki. Staliśmy pod Kauflandem. Przyjechaliśmy w nocy, więc było miejsce. Natomiast w dzień no to jest tłoczno. Rzeczywiście miejscówka fajna, blisko wszędzie i dobre połączenie z centrum. :]

cieszę się, że mogłem pomóc. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.