Skocz do zawartości

Prośba o opinie


gnat80

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,panowie zaczynam rozglądać się za jakąś małą przyczepką,mam dość spania w namiocie,tym bardziej że grupa z która jeździmy nad morze ma przyczepy,czas na nas.Przyczepa będzie użytkowana 14 dni w roku.

Nie pali mi się,mogę szukać do lata,ostatnio natknąłem się na tego pana koło Poznania - przyczepy ciągnie z Anglii,jedna mnie zaciekawiła:

 

http://allegro.pl/c14-mala-zwrotna-przyczepa-kempingowa-ace-diplomat-i6960402534.html

 

Gościu opisuje przyczepy na YT,może ktoś miał już z nim do czynienia? Wiem że w tych pieniądzach ideału nie dostane,do 8 tyś coś chciałbym kupić.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdej przyczepie trzeba dać szansę. Ja z telefonu widzę, że przednia ściana nad oknem od środka ma nową białą tapetę. Pytanie czy to naprawa czy pudrowanie trupa. Przy kuchence ściana brudna lub uszkodzona.

 

Jest to angielka w zaglebiu zgnilków. Kiedyś na 50 przyczep tam każda była mokra. Uważaj, nie jedź sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie,jest tam zaciek,przy oknie środkowym też zauważyłem zaciek wyschnięty już,na tym filmie widać.

Jeśli jechałbym oglądać jakąkolwiek przyczepę,to wezmę chłopaków co maja już takie sprzęty,w ogóle to myślałem ze po sezonie będzie wysyp,ludzie będą sprzedawać/wymieniać na nowsze,a tu słabo - każdy trzyma jak dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. byłem tam na placu jak szukałem przedsionka. oglądnąłem przyczepy z zewnątrz jak czekałem na sprzedającego, co prawda tylko z zewnątrz. 90% z nich została zdyskwalifikowana już po oględzinach  zewnętrznych. a nadmienię, że miałem angielkę więc wiedziałem gdzie zaglądać. jak chcesz jechać to tylko w celu zobaczenia jak wyglądają zamoknięte przyczepki, będziesz wiedział czego unikać.pozdrawiam  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

cena b atrakcyjna - jak sucha ,pasuje wnetrze , uklad oraz kolor to ok.  Ze zdjecia cos w rogu prawym kolo zlewu - moze cien ale bym tam pomacał. Standardowo - jak nie masz daleko to jedz, zrob liste rzeczy do sprawdzenia i macaj. No i zatargaj kogos ze soba - najlepiej z forum. Ja przerabiałem efekt "nagrzania" - to potem drogo wychodzi ;).  Trzymaj sie zasady - jak mi cos nie pasuje ew ktos wyraznie pokazuje ze cos mokre to olej temat. Nie ma nic kosztowniejszego niz myslenie to sobie tam poprawie sam.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Panowie,nie będę zakładał nowego tematu,znalazłem coś oto takiego:

 

http://allegro.pl/hobby-420-dwie-salonki-dmc-1000-kg-i7029248251.html

 

oraz:

 

https://www.otomoto.pl/oferta/hylander-410-ogrzewanie-wody-sucha-zadbana-ID6zki3k.html

 

Oby dwie od handlarzy,do tej pierwszej daleko nie mam i chyba przejadę się z samej ciekawości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie to tylko osobista inspekcja, pewnie zawsze się coś znajdzie, kwestia czego oczekujesz.

 

PS. Byłem u tego gościa z Ksawerowa kiedyś ogólnie patrzyłem u niego jakiegoś Hobbika był spoko, miał kilka innych przyczep ale czy uczciwy to ci nie powiem nie wiem czy gdzieś tu nie był temat o nim.

Edytowane przez Voku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.