Skocz do zawartości

Zakończenie sezonu karawaningowego -Wisła kemping Jonidło w terminie 06-08.10.2017


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 432
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja bardzo proszę o 1 duży  przepyszny i pachnący :slina: :slina: :slina:chlebek od Tombra   

 

ja też po proszę o duży chlebek

Już Was dopisuję do listy :)

Składniki na bigosik już so!

attachicon.gif20170921_135849.jpg

No Robaczku gdzie kupiłeś tak dużo grzybków .U mnie na targu wczoraj na koniec sprzedawali prawdziwki po 20 zł, a za 4 kg chciał 60 zł. Dobra cena, -nieprawdaż?

Robaczku na jajecznicę kilka grzybków przywieź ze sobą  jak możesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dla mnie również duży chlebek

 

 

Mały chlebek poprosimy :)

Andrzej dopisz mnie na duży chlebek, dopisz również Dominika do zwiedzania zamku

Mnie proszę wpisać w cichy kąt

2+2(1,5+6.6)

No chyba że pogoda padnie

Już Was wszystkich dopisuję do listy :)

Edytowane przez belmondo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

Znaczy ten, tego... jakby gdzieś tam przy wjeździe trochę miejsca zostało, to my byśmy dojechali w sobotę. Tym razem powinno nam się udać dobić z budką i zostać do niedzieli. Ale przed sobotą nie da rady... Na stół coś dorzucimy, ale żadnych wielkich frykasów nie oferujemy. Może coś z własno wędzonej wędlinki będzie... Lila wróci z wojaży w piątek, więc na sobotę nic nie przypichci, a ja to tam ... ani czasu ani umiejętności nadmiernych... O ile wiem, coś tam ostatnio z jakichś długodjrzewających mikstur przelewała, więc pewnie trochę słodyczy w płynie przywiezie...

Co do chlebka - to my bardzo chętnie.

Dzieci ze sobą nie przywieziemy, my to sami, jak grzeczne dzieci - 20:00 i do wyrka. No, dla towarzystwa posiedzimy trochę dłużej :)

Czy zostaniemy przyjęci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprosimy o jeden duży chleb  spróbujemy  jak tak chwalicie  

Już

 

Dzień dobry!

 

Znaczy ten, tego... jakby gdzieś tam przy wjeździe trochę miejsca zostało, to my byśmy dojechali w sobotę. Tym razem powinno nam się udać dobić z budką i zostać do niedzieli. Ale przed sobotą nie da rady... Na stół coś dorzucimy, ale żadnych wielkich frykasów nie oferujemy. Może coś z własno wędzonej wędlinki będzie... Lila wróci z wojaży w piątek, więc na sobotę nic nie przypichci, a ja to tam ... ani czasu ani umiejętności nadmiernych... O ile wiem, coś tam ostatnio z jakichś długodjrzewających mikstur przelewała, więc pewnie trochę słodyczy w płynie przywiezie...

Co do chlebka - to my bardzo chętnie.

Dzieci ze sobą nie przywieziemy, my to sami, jak grzeczne dzieci - 20:00 i do wyrka. No, dla towarzystwa posiedzimy trochę dłużej :)

Czy zostaniemy przyjęci?

Michał -sprawa jest oczywista ,że już Was dopisuję do list.Ciesze się ,że przyjeżdżacie-to będziemy mieli profesjonalnego fotografa .Pozdrawiam i do zobaczenia na miejscu :)

wczoraj dopisałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.