Skocz do zawartości

Zakończenie sezonu karawaningowego -Wisła kemping Jonidło w terminie 06-08.10.2017


Rekomendowane odpowiedzi

Nooo wreszcie , ale lepiej póżno niż wcale . :foch:

Proszę o zapisanie ciampla i ciamplową razem 2 szt. :blagac:

No bo jak kończyć sezon to tylko z taką ekipą jak WY  :]  :]  :]

Dziękujemy za dobre słowa.Już dopisałem.Do zobaczenia na miejscu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 432
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Andrzej może pora by była na tradycyjną listę zakąskową.

Małe info dla nowych załóg.

Tradycyjnie w piątek na wieczór i sobotę robimy wspólną imprezę.

Zazwyczaj każdy coś tam przynosi na wspólny stół. Lista jest przede wszystkim po to aby nie doszło

do sytuacji, że połowa załóg przywiezie smalec a druga połowa śledzie.

Ja przywiozę boczek, sery, doskonałe pikle , jakąś fajną wędzonkę. No a jeśli jakaś załoga zadeklaruje przywiezienie gara smalcu to 

przywiozę znany już chleb metrowej długości , do tego smalcu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej może pora by była na tradycyjną listę zakąskową.

Małe info dla nowych załóg.

Tradycyjnie w piątek na wieczór i sobotę robimy wspólną imprezę.

Zazwyczaj każdy coś tam przynosi na wspólny stół. Lista jest przede wszystkim po to aby nie doszło

do sytuacji, że połowa załóg przywiezie smalec a druga połowa śledzie.

Ja przywiozę boczek, sery, doskonałe pikle , jakąś fajną wędzonkę. No a jeśli jakaś załoga zadeklaruje przywiezienie gara smalcu to 

przywiozę znany już chleb metrowej długości , do tego smalcu

 

Ja zakupię pyszną, swojską kiełbasę z firmowego sklepu "Kapeckiego" . Ale niestety, jak na razie, w dalszym ciągu, tylko na sobotę  :oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wrzucam listę zakąskową do pierwszego posta.Nie wiem jeszcze co moja żona przygotuje na ten wyjazd ale bankowo z czymś się dopiszę.

Wiem za to kto robi pyszny smalec :)

Wiem też ,kto w ubiegłym roku wygrał konkurs zakąskowy i robi dobre kaszanki w kapuście,tylko nie ma go jeszcze na liście uczestników :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wrzucam listę zakąskową do pierwszego posta.Nie wiem jeszcze co moja żona przygotuje na ten wyjazd ale bankowo z czymś się dopiszę.

Wiem za to kto robi pyszny smalec :)

Wiem też ,kto w ubiegłym roku wygrał konkurs zakąskowy i robi dobre kaszanki w kapuście,tylko nie ma go jeszcze na liście uczestników :)

 

Nie ma też głównego specjalisty od chlebka ......  :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wrzucam listę zakąskową do pierwszego posta.Nie wiem jeszcze co moja żona przygotuje na ten wyjazd ale bankowo z czymś się dopiszę.

Wiem za to kto robi pyszny smalec :)

Wiem też ,kto w ubiegłym roku wygrał konkurs zakąskowy i robi dobre kaszanki w kapuście,tylko nie ma go jeszcze na liście uczestników :)

Z tego co mi wiadomo szpec od kaszanek  ( RUDI 66) ma w tym terminie wesele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo szpec od kaszanek  ( RUDI 66) ma w tym terminie wesele.

Właśnie teraz Marek mi powiedział ,że Rudiego nie będzie.To czekamy ,kto zgłosi się do zrobienia kaszanek z kapustą ?

Michał jak już jesteś to pochwal się nam zaraz tutaj jak tatą zostaniesz - czego Wam serdecznie życzymy  :)

Prześlij Tomkowi na priv jakieś fotki z Jonidła. Marek coś wspominał mi ,by grupowych zdjęć nie dawać na naklejkę,bo nie każdy był rok temu i wtedy go tam nie ma.Prześlij jakieś zdjęcia -takie ogólne jak możesz .Pozdrawiam :)

 

 

Mam pytanie do uczestników : Czy w piątek lub w sobotę robimy bal przebierańców ( będzie wesoło,fajne zdjęcia itd. )  ?

Edytowane przez belmondo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Czy w piątek lub w sobotę robimy bal przebierańców ( będzie wesoło,fajne zdjęcia itd. )  ?

 

Ja tylko proszę, że jeśli mają być jakieś takie siupy i atrakcje, to żeby były w sobotę  :blagac: ..... z wiadomych przyczyn.....  :oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Marek mi powiedział ,że Rudiego nie będzie.To czekamy ,kto zgłosi się do zrobienia kaszanek z kapustą ?

Michał jak już jesteś to pochwal się nam zaraz tutaj jak tatą zostaniesz - czego Wam serdecznie życzymy  :)

Prześlij Tomkowi na priv jakieś fotki z Jonidła. Marek coś wspominał mi ,by grupowych zdjęć nie dawać na naklejkę,bo nie każdy był rok temu i wtedy go tam nie ma.Prześlij jakieś zdjęcia -takie ogólne jak możesz .Pozdrawiam :)

 

 

Mam pytanie do uczestników : Czy w piątek lub w sobotę robimy bal przebierańców ( będzie wesoło,fajne zdjęcia itd. )  ?

U nas narażie bez zmian, zdiećia poszukam wyśle tomkowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Marek mi powiedział ,że Rudiego nie będzie.To czekamy ,kto zgłosi się do zrobienia kaszanek z kapustą ?

Skoro Rudika nie będzie to podejmę wezwanie. Nie wiem czy będą tak dobre jak od mistrza ale postaramy się.

Myślę że pomożecie grilować?

Lista zakąskowa:

Gregorov - krupniok z kapustą (kaszanek niestety u nas nie ma  :] )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.