Skocz do zawartości
w79

Gdzie prawo jazdy B+E Katowice/Kraków

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zamierzam zrobić kurs B+E, Równie blisko mam do Krakowa i Katowic. Czy ma ktoś jakieś doświadczenia związane ze szkołami oraz egzaminem? Z tego co wiem w Katowicach egzamin zdawany jest na przyczepie dwuosiowej i VW Transporterze, natomiast w Krakowie to Captiva + zwykła przyczepa jedno osiowa. Z tego co słyszałem w Krakowie łatwiejszy plac (mniejszy zestaw) ale gorzej w miesicie.  Macie jakieś doświadczenia ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Katowice są spoko, dobry zestaw i duży plac manewrowy ale co do szkoły to nie podpowiem, ja wszystkie kategorie robiłem w Mysłowicach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja robiłem w ośrodku PIK w Krakowie. Bardzo sympatyczny instruktor mi się trafił. Plac na egzaminie ok, ale nie mam porównania do Katowic. Miasto jak miasto. Nie miasto jest problemem tylko instruktor. Jak Cię chce uwalić to zrobi to nawet w Koziej Wólce. Natomiast i tu było ok. Czepiał się do sposobu sprzęgania przyczepy ale powiedział na koniec o co mu chodzi i puścił dalej. Na mieście bez problemu. Myślę że dałem mu nawet jeden powód do ulania mnie, ale nawet okiem nie mrugnął. Jak się dowiedział że pod kemping robię papier to rozmowa się rozkręciła i jazda upłynęła w miłej atmosferze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć.

Polecam szkołę Codex w Krakowie. Było spokojnie, grzecznie, cenę utargowalem... I koniecznie Pan Darek . To gość jeżdżący prawie wyłącznie z C i gębą mu się nie zamyka,a nie jak inni bawiący się smartfonem.

Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć Ja polecam szkolenie odbyć w Mikołowie szkoła nazywa się Grand Chmielowiec. Mają swój plac a podejście instruktora mega profesjonalne na egzamin idziesz pewnie do Katowic i zdajesz bardzo polecam ja właśnie jestem po i czekam na odbiór dokumentu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja robiłem Katowicach u Jarka Klisia - www.l-klis.pl Polecam - zdałem za pierwszym razem bez problemów. Plac manewrowy mają przy A4 na pograniczu Chorzowa i Rudy Śląskiej. Łatwy i szybki dojazd. Co ważne: mają identyczny sprzęt jak na egzaminie czyli T5 plus przyczepa dwuosiowa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja polecam w Krakowie LOK a egzamin MORD

Było O.K.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj zdane za pierwszym razem. Kurs u Klisia. Plusem jest sprzet, ale szkolenie soecyficzne. Za kazdym razem inny instruktor... Ma to swoje plusy, ale...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:bravo:   :bravo:   :bravo:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja w kwietniu robiłem kurs w OSK SZOFER, polecam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi