Skocz do zawartości

Europejski ZLOT Caravaningowy CAMPER CARAVAN SHOW / 20-22.10.2017 W-wa


S&A

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko trzeba się dokładnie dowiedzieć czy utrzymanie gwarancji nie wiąże się z jakimiś przeglądam etc... Bo może okaże to się strzałem w kolano

 

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Oczywiście, że się wiąże. W Adrii pierwszy przegląd gwarancyjny po roku od kupna a potem następne co dwa lata. Przegląd około 500 zł kosztuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 299
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Oczywiście, że się wiąże. W Adrii pierwszy przegląd gwarancyjny po roku od kupna a potem następne co dwa lata. Przegląd około 500 zł kosztuje

Przeglądy szczelności trzeba chyba robić co roku u autoryzowanego dilera. Jesteś pewien że w Adrii jest inaczej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądy szczelności trzeba chyba robić co roku u autoryzowanego dilera. Jesteś pewien że w Adrii jest inaczej?

Takie info na temat przeglądów dostałem właśnie od dealera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co masz napisane w książce ? Sprawdź na wszelki wypadek.

Nie mam czegoś takiego jak książka. Mam jedną kartkę, certyfikat od Adrii potwierdzający gwarancję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w instrukcji od przyczepy nie masz rozdziału o gwarancji i tam miejsca na stemplowanie poszczególnych przeglądów?

Wyglada to zupełnie jak kawałek książki serwisowej samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w instrukcji od przyczepy nie masz rozdziału o gwarancji i tam miejsca na stemplowanie poszczególnych przeglądów?

Wyglada to zupełnie jak kawałek książki serwisowej samochodu.

 

W instrukcji od przyczepy jest jedna ogólna strona. Ale sprawdziłem co mi pisał dealer. Pierwszy przegląd miedzy 10-18 miesiącem, a potem co 12 miesięcy - czyli miałeś rację, że przeglądy raz w roku. Jak pisałem, nie ma żadnej książki jak w przypadku auta. Jest tylko jedna karta potwierdzająca gwarancję i tyle. Reszta informacji u lokalnych dealerów w kraju.

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... od 2018 będą dawać 10 lat gwarancji na szczelność.

Pod warunkiem regularnych odpłatnych wizyt i przeglądów w autoryzowanych serwisach.

zarobione pieniądze pokryją ew. koszty usuwania skutków nieszczelności pojedynczych egzemplarzy.

To wszystko jest przeliczone/przemyślane.

.

Edit: Właśnie doczytałem co Koledzy wyżej napisali, zatem potwierdzam ale nie dubluję myśli.

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziom wystawców w porównaniu do zeszłego roku -  :yes:  :yes:  :yes:  Pooglądałem, pomacałem i wnioski mam takie że chcąc mieć coś "na czasie" to trzeba by co roku zmieniać :D 

 

Wybrałem jednak przedsionek, dostałem wydaje mi się bardzo dobrą cenę targową czyli sobota bardzo udana. 

 

Forumowiczów za wielu nie widziałem bo większość chyba jeszcze spałą w sobotę rano. Namierzyłem tylko fury Gusi i Pierzastego :)

 

a563b28180840625.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem i ja również, w sobotę. Być może przepychałem sie z forumowiczami w drzwiach kamperów i przyczep.

Moje wnioski, a byłem pierwszy raz:

Pojechałem z nastawieniem na pooglądanie i przypasowanie się w kamperach. Było ich trochę i można było przypasować pod siebie jakis układ, podyskutowac z wystawacami, np. nt. wypożyczania itp.

Ale oczywiście nie obyło się bez zwiedzania przyczep.. I tu odczucie mam następujące - Standard wyznacza dwójka Tabbert i Fendt. Po wejściu do środka nie chce się wychodzić. Ta przestrzeń i wypas dla oka, np. mini kominek, meble, obicia, prysznice w łazienkach... Oczywiście mowa o wielkościach 500 +. Po takich wojażach w przyczepach nijak nie można się odnaleźć w kamperach... gdzie przeważnie jest "ciasnawo"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani,

 

zgodnie z naszym planem na sezon, to był nasz ostatni wypad w 2017 r., nasz Buerstner czeka już tylko na mycie i sprzątanie, pokrowiec na zimę w drodze do nas.

 

Dziękujemy Wam wszystkim za kolejny genialny wypad, świetne towarzystwo i epicką zabawę!
Wszystkich których znaliśmy wcześniej pozdrawiamy cieplutko, a tych których dopiero teraz poznaliśmy jeszcze goręcej!

 

Choć z cepą na haku zobaczymy się dopiero na wiosnę, bo nasz holownik również zimuje w garażu to mamy nadzieję, że zimą spotkamy się jeszcze nie raz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.