Skocz do zawartości
Paweł Worach

Skoda Superb 4x4 jako holownik ?

Rekomendowane odpowiedzi

maarec

Kodiak większy w środku jest od tiguana. Wyraźnie większy. Wersja allspace tiguana to tylko wiekszy bagaznik od standardowego. Jezdziłem jednym i drugim i wieloma innymi autami przed zakupem. U mnie skończyło się na touranie tylko dlatego że na kodiaqa trzeba rok czasu czekać. Za tiguanem przemawia za mną tylko to że w opcji ma mocniejszy silnik 240KM. 

Co do samego superba to auto na mnie zrobiło dużo lepsze wrażenie niż passat.

Allspace jest większy także w środku. Rozstaw osi większy niż w tiguanie. Oczywiście. Najbardziej lubię w nim silnik i dodatki tech. Kodiak fajny a mnie się nigdzie nie śpieszy. Czekam na kolejne modele czy liftingi. Ten seat wspomniany przez kolegę Goloba też brzmi ciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
snoozer

Allspace jest większy także w środku. Rozstaw osi większy niż w tiguanie. Oczywiście. Najbardziej lubię w nim silnik i dodatki tech. Kodiak fajny a mnie się nigdzie nie śpieszy. Czekam na kolejne modele czy liftingi. Ten seat wspomniany przez kolegę Goloba też brzmi ciekawie.

Na nogi tylko jest wiecej miejsca w drugim rzędzie siedzeń. Szerokość taka sama. I ta szerokosc najbardziej mi przeszkadzała. Kodiaq ma też głębszą i wygodniejszą tylną kanapę. Jakby miał silnik mocniejszy to bym ten rok pewnie poczekał ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
golob

to ma byc Seat Alora:

http://www.autopista.es/novedades-coches/articulo/seat-alora-suv-7-plazas-super-ateca

tutaj przykladowo piszą ze ma byc 240KM, VAG pozycjonuje seat bardziej "sportowo" niż skodę, więc może faktycznie będzie ten silnik.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
snoozer

jak od kodiaqa będzie się różnił tym czym ateca od karoqa (czyli znaczkiem i deską rozdzielczą) to może być ciekawa opcja w połączeniu z silnikiem 240km

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
maarec
Napisano (edytowane)

W kodiaqu też będzie podobno ten silnik tylko w wersji Rs pod koniec 2018/2019

to ma byc Seat Alora:

http://www.autopista.es/novedades-coches/articulo/seat-alora-suv-7-plazas-super-ateca

tutaj przykladowo piszą ze ma byc 240KM, VAG pozycjonuje seat bardziej "sportowo" niż skodę, więc może faktycznie będzie ten silnik.

Fajne auto może z tego być. Oby tylko bitdi wsadzili na start a nie do wersji cupra za 3 lata.

Aha superb to bardzo fajne auto ale dalej kombi

Edytowane przez maarec

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi