Skocz do zawartości
czyś

Który lekki przedsionek wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

No powiem tak...

Ta sama waga? Ja w dużym przedsionku jak wymieniłem rurki na karbonówki to same rurki ważyły tyle samo co kompletny przedsionek 390...(nie wspominając o stalówkach, czy płótnie).

Jak się ma wprawę rozstawiasz szybciej przedsionek - ale ten lekki też szybciej rozstawiasz mając wprawę...

Rurki pionowe nie są we wszystkich wersjach...ja ich nie mam i nie miałem i nie widziałem żeby były z tym problemy...

Tak samo jak porządnie się obśledziuje przedsionek (z odciągami) to u nas wytrzymał np tą burzę która w sierpniu "zmiotła" Bory Tucholskie...Markizę wówczas zwinąłem na noc gdyż nie miałem do niej pasa sztormowego - inne mocowanie niż w starszej markizie...

Edytowane przez Misio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Ufolz, nie było pionowych. Tylko poziome naprężające całość na boki.

@Misio, mój nie przetrwał silnej burzy. Był cały ośledziowany, nnawe podwójnie. Wyrwało mocowania, a śledzie zostały w ziemi. W następnej kolejności poszły szwy i było po zabawie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bo to delikatny sprzęt. Tak jak markiza i przedsionek na burzę i wiatr raczej nie ustoi. Aktualnie siedzę od naszym małym namiotem suncamp zamontowanym pierwszy raz od 4 lat i jest super. Rozkladanie poniżej 10min.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nad polskie morze najlepiej tak sie zabunkrować :D 

tak dla poprawienia humoru... tylko zastanawia mnie to jak zachowuje pion skoro odciągi tylko są na zewnątrz. :D

post-5064-0-55160600-1506845779_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U góry jest sztywna rura,,,dlatego masz sztywność...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi