Skocz do zawartości
Rajka

Pierwsza przyczepa

Rekomendowane odpowiedzi

Rajka

Witam wszystkich jestem Nowym u was na forum.Na codzień zajmuję się samochodami ale w kempingach jestem zielony chciałbym zakupić przez okres zimowy domek na kółkach dla naszej rodziny 2+3(dzieciaków).Nasz budżet 10000zl.Pytanie brzmi czy jest realne kupić coś w tej kwocie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Prusiak

Sam sobie odpowiedz na pytanie. Jak handlujesz samochodami to wiesz ze za każde pieniądze mozna coś kupić. Kwestia tego czego sie oczekuje. Wpadasz na forum i pytasz czy za dyche cos da rade. Pewnie tak.... ale to zależy (takie typowe stwierdzenie). W tym przypadku jest jedyna rada. Czytaj forum. Wyrob sobie jakies zdanie. Zima przed Tobą. Masz czas. Za dyche nie oczekuj wiele. Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Rajka

Nie jestem handlarzem,prowadzę warsztat samochodowy, nie wiem ma co zwracać uwagę, i czy sam to naprawiei dlatego wolę porady kogoś co z na w się te macie na co zwracać uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Misio

Dużo znajdziesz tu porad - czytaj uważnie to co jest, też dopytaj jak coś...

Uzupełnij też profil - ktoś z okolicy może coś pomoże...

No i zapraszam na spotkanie - często są domki/pokoje do wynajęcia - na takim spotkaniu dostaniesz 3x więcej info niż na forum...

Trzymamy kciuki (i pomyśl czy nie uda się zwiększyć budżetu - za np 15-20 kupisz coś dużo lepszego) :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
grzeniu

Nasz budżet 10000zl.Pytanie brzmi czy jest realne kupić coś w tej kwocie

Oczywiście, że tak. Uzupełnij profil, poczytaj forum, jest parę wątków na co zwrócić uwagę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi