Skocz do zawartości

Przyczepy z łóżkami piętrowymi


shaqall

Rekomendowane odpowiedzi

moje dzieciaki są małe 5,2,0 lat także elegancko. Przy łóżkach nie piętrowych żeby mieć kącik w przyczepie dla dzieciaków to już widzę to rozkładanie spania i składanie codziennie, kopanie się w nocy i budzenie na wzajem przy spaniu razem ehhh mógłbym tak wymieniać. W piętrusach jakoś minusów nie widzę. Podaj swoje za i przeciw może o czymś nie pomyślałem. 

Edytowane przez shaqall (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzyj tą w Center-Camp. Popatrz jaka jest przestrzeń między łóżkami. Drastyczne porównanie - jak w trumnie, do której trzeba się wczołgiwać.

Na forum nie tylko my mamy 3 dzieci, a nie wiem czy ktokolwiek ma przyczepę z 3 łóżkami piętrowymi.

Coś w tym jest, ta przyczepa stoi w Center-Camp już dość długo.

Jeździłem z normalnymi (dwoma) piętrusami, chłopaki spali na nich, a mała spała z nami.

Planujemy kupić przyczepę z 2 piętrusami ze świadomością, że trzecie dziecko będzie spało na środkowym łóżku.

My w przyczepie raczej tylko nocujemy, z reguły większą część dnia spędzamy "w terenie" i prawdopodobnie nie będziemy nawet składać środkowego łóżka.

Tym bardziej, że plan zakłada spędzanie urlopu za granicą, gdzie jest ładna pogoda i nie będzie potrzeby zapewniania dzieciom miejsca do spędzania czasu w przyczepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Igor dla mnie to do zaakceptowania. I tak jest lepiej niż tutaj  :) - http://natemat.pl/27541,intymnosc-za-grosze-hotele-kapsulowe-podbijaja-europe . A ta przyczepa akurat którą przesłałeś ma duże odstępy. Takie same jak w konfiguracji 2 łóżkowej (między łóżkiem na dole i na górze). Wczołgiwać się tam mają dzieciaki przez następne 6-7 lat także dadzą radę. Później wymiana przyczepy.

Edytowane przez shaqall (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzyj tą w Center-Camp. Popatrz jaka jest przestrzeń między łóżkami. Drastyczne porównanie - jak w trumnie, do której trzeba się wczołgiwać.

Na forum nie tylko my mamy 3 dzieci, a nie wiem czy ktokolwiek ma przyczepę z 3 łóżkami piętrowymi.

 

Ja mam i bardzo sobie chwalę. Specjalnie zamawiałem właśnie wersję z 3 łóżkami.

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na normalnym piętrusie na parterze dorosła osoba (185wzrostu) daje się spokojnie wyspać ;)

 

Też byłbym za opcją piętrus plus łózko półtorak plus łóżko dwuosobowe - tak jak u mnie obecnie w Hobby 540UK

Na upartego 5 osób dorosłych lub 2 dorosłe + 4 dzieci lub 4 dorosłe + 2 dzieci, lub 3 dorosłych + 3 dzieci, dużo opcji m ożliwych :)

A w ciągu dnia dzieciaki mają 'swój pokój' na końcu przyczepy patrząc od wejścia, ze stołem, miejscem na zabawki itd itp, i w deszczowe dni mają swój placyk zabaw po którym nie trzeba ciągle przechodzić jak w tych przyczepach gdzie piętrus jest obok wejścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie znalazłem przyczepę, która może Cię zainteresować:

 

http://center-camp.pl/pl/p/PRZYCZEPA-KEMPINGOWA-ADRIA-ALTEA-502-DT/3592

 

Zdaje się, że ten sprzedający ma dobrą opinię.

 

Chociaż widzę tam przyczepę z dużym bocznym oknem - u mnie ich notowania znacznie spadły.

Widziałem ją na żywca. Ładna zadbana sztuka. Z roczną gwarancją na szczelność
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schodzi z ceny jak temp za oknem.

Jak oglądałeś lub będziesz oglądać zaproponuj swoją cenę prosto z mostu, bez hasła to ile trzeba zapłacić etc.

Później zadzwoń za dni kilka i znów ze byłeś oglądałeś i dajesz cenę swoją.

Z ceny która teraz jest zejdzie z 2 tys lekko bo wie że do lata z nią zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.