Skocz do zawartości
tymar

ÓSME Tymarowe Spotkanie Panowe

Rekomendowane odpowiedzi

California

Witam, sory że dopiero teraz ale lepiej późno niż wcale. Nasza ekipa  "California, Pinesio,Condi" dotarła w całości do domków, grono Panów jest tak zacne że nie pozwoliło na to aby jeden z nas pozostał sam na placu "boju" , wszystko zostało zorganizowane i jako ostatni wyjechaliśmy z terenu kempingu ale RAZEM i na obiadku około 16 już byliśmy.

Samo spotkanie to już chyba żadna dziwota że została zorganizowana na tak wspaniałym i wysokim poziomie bo tak jest zawsze jeśli organizacją zajmują się Mariusz czy Piotr. Oni są stworzeni do organizacji takich spotkań, tak samo jak nasz osobisty Mistrz kuchni " Master Szef" , szef wszystkich szefów Kuchni Krzysiu jego zupka krzepiła podniebienie po wojażach w lesie.    Panowie i tak trzymać.

Aby nie pominąć nikogo to oczywiście wszystkim uczestnikom i każdemu z osobna dzięki za wspólną zabawę, za rok mam nadzieję że powtórzymy to jeszcze lepiej i spotkamy się w tym samym gronie.

Pozdrawiam serdecznie.

Edytowane przez California

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
California

Witam, prawie minął miesiąc a tu taka cisza że szok ( przecież żyję ;)) i nikomu nic się nie stało więc chociaż tak na pamiątkę pozwolę sobie dodać małe co nie co:

post-1979-0-43627600-1513030720_thumb.jpg

post-1979-0-33733200-1513030996_thumb.jpg

post-1979-0-99933000-1513031088_thumb.jpg

Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
tymar

To też coś ode mnie, znalazłem kilka grzecznych

post-1296-0-18746500-1513526801_thumb.jpgpost-1296-0-86827000-1513526867_thumb.jpgpost-1296-0-84828200-1513526884_thumb.jpgpost-1296-0-45105100-1513526902_thumb.jpg:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
maćki

fajne :yay:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
tymar

Bo mnie Jacek opindolił, :krzykacz:  że taka cisza to proszę :thank: . Tylko cztery grzeczne się znalazły.  :hehe:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jaśki

uuuffffffff

kamień z serca, że tylko te grzeczne się ostały :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
California

Siemka zara tam opindolił :hehe:  , i co to już wszystko  :hmm: , przecież było tak spokojnie i grzecznie  :yay:   :zlo: .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi