Skocz do zawartości
zanka

[Relacja] Przejażdżka Gonzem nie tylko po Istrii :-)))

Rekomendowane odpowiedzi

zanka

Gusiu to prawda. Miasteczko jest bardzo urokliwe.  Kiedyś jeszcze w te rejony  wrócimy.. i wtedy obejrzymy je dokładniej. Może kiedy dzieciary podrosną i bardziej docenia i bedą w stanie zapamiętać... albo kiedy już nie będą chciały z nami jeździć.... - wtedy nie będę słuchać marudzenia :miga:

Maarec- żebyś wiedział. Emocje siedzą cały czas w głowie i je łatwo przywołać  :]   Ale szczegóły  ,ze tak powiem techniczne  jakoś mi umykają. Dlatego pełna podziwu jestem dla Tych co skrupulatnie  wiedzą ile i za co zapłacili>. a juz Mandrol to normalnie pojechał max :blagac:  :blagac:  :blagac:

Jedyne co żałuję , to tego ,że nie przymusiłam dzieci do pisania dziennika. Taki był plan, jak zresztą w każde wakacje, ale tak mnie rozleniwiła przejażdżka  Gonzem i przez cały rok mam dość bycia złym policjantem, że zapisali chyba ze trzy strony...Szkoda, bo to fajna pamiątka by była... Ale już im zapowiedziałam , ze na kolejnym wyjeździe im nie odpuszczę :miga:  :miga:  :miga: Taka wredna będę matka.

KIAn- No wiesz ??? To nie byle jaka wiertara- to młot udarowy :yay:  :yay:  :yay:  Skubaniec ciężki był, ale  ... wylewkę kułam w poszukiwaniu pionu k. :]  :]  :] Znalazłam, choć powinien być w innym miejscu :]  :]

Pozdrófki Żania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
gusia-s

Zanka to Ty taka? liczysz na gotowca każąc dzieciom na wakacjach dzienniki pisać a sama na leniwca Gonzem się chcesz rozbijać. Po za tym jakieś zwiedzania uskuteczniasz w pocie czoła zamiast zwyczajnie dać się pomoczyć w Jadranie ... matka terrorystka normalnie ;):D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KlAn

... matka terrorystka normalnie ;):D

W dodatku, granatem od młota oderwana  :laugh:  :laugh:  ;)

pozytywnie zakręcona dziewczyna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi