Skocz do zawartości

Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.    Nie pokazuj więcej tej informacji

Zdjęcie

Kwasy na forum.

• Zamknięty Temat jest zamknięty
70 odpowiedzi w tym temacie

#61 wally1978

wally1978

Karawaning user

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 463 postów
  • Telefon:608278999
  • SkądOława
  • Sprzęt:Przyczepa
  • Model:Beyerland vitesse 400ct
  • Holownik:Astra II 1.7dti

Napisano 04 wrzesień 2017 - 19:45

Mi bardzo odpowiada formuła forum gdzie moderatorzy wtrącają się jak najmniej i nie udają strażników moralności. Do czasu kiedy ludzie nie biorą się za łby i nie lecą wulgaryzmy to niech sobie piszą. To tak trochę dla folkloru niech się dzieje, czasem trochę trzeba się posprzeczać aby wyjaśnić kilka spraw. Wiele osób to tylko "byty wirtualne" i tak trzeba to traktować, nie przejmować się i do przodu. Często dzień zaczynam od czytania forum i czy to oby nie uzależnienie? :hmm:

Relacje proszę piszcie bo staram się wszystko czytać. Nie zawsze coś tam dopisuję ale chyba zacznę bo autor może mieć wrażenie, że nikogo to nie obchodzi. Przed wyjazdem w nowe miejsce staram się dokładnie zaplanować trasę i bez tych opisów wiele miejsc bym ominął albo nawet nie pomyślał, że można tam przenocować np. wodospady Kravica.

Czy moderatorzy się nie wtrącają na tym forum ,to chyba nie czytasz forum a jak się nie wtrącają to w takim razie dlaczego pozamykali - pousuwali dobre tematy i powywalali bardzo pozytywnych ludzi i ważnych dla forum np; Finger, Bartoszka, ADRIAn a za prawdę od razu ostrzeżenia, bany itd.

#62 wally1978

wally1978

Karawaning user

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 463 postów
  • SkądOława

Napisano 04 wrzesień 2017 - 20:02

A dodam że kwasy tutaj muszą być ja np.dla żartu podałem link z lewarkiem i został usunięty przez modów (oczywiście nikt się nie wtrąca) a inni w stopkach mają reklamy swoich biznesów i jest super hmm :hmm:, jak był temat wyprawy Volvexa od razu ciach go i jak ma nie być kwasów a jak jeden z modów napuszcza na innego kolegę z forum to wszystko ok :nono:,atakowanie i nabijanie się z wpisów tylko żeby zaliczyć "postodniówkę"  :lol:, przykładów jest full ale oczywiście skąd kwasy.

#63 piotrekbb

piotrekbb

Maniak karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Sprzęt:Kamper
  • Model:Blaszany Namiot

Napisano 04 wrzesień 2017 - 20:02

eee po tytule myślałem,ze uruchamiacie na forum sklep z anabolikami a tu zwykła dyskusja! 

:D

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

#64 Benior

Benior

Miłośnik karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 345 postów
  • SkądLublin
  • Model:Niewiadów N132 taki inny ...
  • Holownik:X trzydziesty piąty, jeepek V8

Napisano 04 wrzesień 2017 - 22:09

Czy moderatorzy się nie wtrącają na tym forum ,to chyba nie czytasz forum a jak się nie wtrącają to w takim razie dlaczego pozamykali - pousuwali dobre tematy i powywalali bardzo pozytywnych ludzi i ważnych dla forum np; Finger, Bartoszka, ADRIAn a za prawdę od razu ostrzeżenia, bany itd.

Być może nie czytam tak dużo jak Ty ;) Nie jestem na wyścigach więc luuuuz  :ee: 

Nie będę się rozpisywał o forum gdzie jest mod co pisze o sobie że wziąłby wszystkich za mordę ..........  :fuck:

#65 Robak

Robak

Maniak karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2122 postów
  • Sprzęt:Brak

Napisano 04 wrzesień 2017 - 22:15

Finger, Bartoszka, ADRIAn no że ich akurat powywalali to chyba nie uwierzę.

#66 mac28

mac28

Sympatyk karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 79 postów
  • SkądCzęstochowa
  • Model:Dethleffs 485T Nomad 1992
  • Holownik:Ford Mondeo mkIV 2.0 TDCI 130KM automat

Napisano 04 wrzesień 2017 - 22:24

Kajetan, ja dla odmiany chciałem Ci podziękować za temat o weżykowaniu! Dla mnie było to najważniejszą rzeczą którą tu przeczytałem. Dzięki temu być może uniknąłem problemu wracając z Chorwacji. Do końca nie wiem czy trafiłem na wiatry, podmuchy czy początki wężykowania ale poczułem dziwne zachowanie auta i widząc w myślach zdjęcia Twojego zestawu odpuściłem gaz i pomogło. Gdyby nie wiadomości z wątku nie wiem czy bym nie zignorował sytuacji.
Jestem "świeżakiem" na forum i nie do końca wypada mi się wypowiadać w takim temacie ale czytając od roku codzienne wpisy można wyrobić sobie zdanie na temat wielu użytkowników i ich kultury czy wychowania. Ogólnie czerpię masę informacji stąd i wiele mi pomogły.
Trochę się rozpisałem a chciałem tylko docenić kół. Kajetana, jeszcze raz dzięki i nie przejmuj się krytyka bo jeśli tylko mi pomogłeś to już wystarczy. Dzięki Twojemu tematowi jednym z pierwszych zakupów była waga na dyszel.
Pozdrawiam uzytkownikow

#67 wally1978

wally1978

Karawaning user

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 463 postów
  • SkądOława

Napisano 04 wrzesień 2017 - 23:37

Finger, Bartoszka, ADRIAn no że ich akurat powywalali to chyba nie uwierzę.

No to uwierz, zatajanie bardzo nie wygodnych spraw na forum k.pl to już norma usunięcie ich dla co niektórych modów było bardzo na rękę

#68 jacek00

jacek00

Ekspert karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4052 postów
  • SkądWarszawa
  • Model:Adria Aviva 472 PK
  • Holownik:Citroen C4 Picasso 1.6 HDi

Napisano 04 wrzesień 2017 - 23:55

.

Użytkownik jacek00 edytował ten post 05 wrzesień 2017 - 00:12

#69 Kajetan

Kajetan

Ekspert karawaningu

• Użytkownicy
  • 5678 postów
  • SkądBielsko-Biała
  • Model:Sprite Super 490
  • Holownik:Suzuki Grand Vitara 1,9 D lub Astra H 1,7 CDTI

Napisano 05 wrzesień 2017 - 07:02

Kajetan, ja dla odmiany chciałem Ci podziękować za temat o weżykowaniu! Dla mnie było to najważniejszą rzeczą którą tu przeczytałem. Dzięki temu być może uniknąłem problemu wracając z Chorwacji. Do końca nie wiem czy trafiłem na wiatry, podmuchy czy początki wężykowania ale poczułem dziwne zachowanie auta i widząc w myślach zdjęcia Twojego zestawu odpuściłem gaz i pomogło. Gdyby nie wiadomości z wątku nie wiem czy bym nie zignorował sytuacji.

Trochę się rozpisałem a chciałem tylko docenić kół. Kajetana, jeszcze raz dzięki i nie przejmuj się krytyka bo jeśli tylko mi pomogłeś to już wystarczy. Dzięki Twojemu tematowi jednym z pierwszych zakupów była waga na dyszel.

:ok:  :ok:  :ok:  :ok:  :ok:  :ok:

I o to w tym chodziło. Dzięki takim informacjom wiem, że moje doświadczenia nie poszły na marne 

.

Jacek ???  Rozmyśliłeś się ???   :hmm:  :]  Pewnie miało być grubo  :hmm:  :look:  :-]

Użytkownik Kajetan edytował ten post 05 wrzesień 2017 - 07:03

#70 jacek00

jacek00

Ekspert karawaningu

• Użytkownicy
  • 4052 postów
  • SkądWarszawa
  • Model:Adria Aviva 472 PK
  • Holownik:Citroen C4 Picasso 1.6 HDi

Napisano 05 wrzesień 2017 - 07:37

:ok:  :ok:  :ok:  :ok:  :ok:  :ok:

I o to w tym chodziło. Dzięki takim informacjom wiem, że moje doświadczenia nie poszły na marne 

Jacek ???  Rozmyśliłeś się ???   :hmm:  :]  Pewnie miało być grubo  :hmm:  :look:  :-]

Trochę tak, poza tym późno było, wróciłem z meczu i mogłem za dużo napisać ;)
A niech lepiej ludzie sobie nadal żyją w błogim przeświadczeniu, że bany na tym forum rozdawane są za niewinność...

Użytkownik jacek00 edytował ten post 05 wrzesień 2017 - 07:40

#71 Tomii

Tomii

• Administracja
  • 7961 postów
  • Skądpowiat wołomin
  • Model:W poszukiwaniach 2 + 3
  • Holownik:VW Touran 2.0 TDi 140 KM

Napisano 05 wrzesień 2017 - 07:41

Trochę tak, poza tym późno było, wróciłem z meczu i mogłem za dużo napisać ;)
A niech lepiej ludzie sobie nadal żyją w błogim przeświadczeniu, że bany na tym forum rozdawane są za niewinność...

Myślę że dalsza dyskusja nie ma żadnego sensu i niczego dobrego nie wniesie - zamykam temat.

Jeśli ktoś chce mi pomóc w tworzeniu forumowego FAQ - zapraszam do nowego tematu w dziale porządkowym. 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych