Skocz do zawartości

Kwasy na forum.


Robak

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie zawsze chcieli być lepsi od innych, zwłaszcza Polacy, którzy sąsiadowi zazdroszczą i źle życzą. Na szczęście nie wszyscy są tacy, i raczej mentalność ludzi zmienia się na lepsze.

 

Ale jeśli jesteśmy tutaj już przy forum, to to się potwierdza. Jak inaczej nazwać to, że ktoś wyśmiewał mi przyczepę, że tania itp? Dla mnie to niepojete, że starzy forumowicze tak się mogą zachowywać. I to bez powodu zupełnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 

 

A tu na forum najgłośniej krzyczą anonimowi, czyli i Pierzasty ma rację.

Raczej "anonimowi". Bo chyba o tych właśnie osobach pisał Robak. Znają sie jacyś ludzie w realu a na forum wilkiem. Ja też tego nie rozumiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek, jeden drugi i trzeci :P trochę generalizuję, ale ogólnie w polsce jest taka mentalność że polak polakowi zazdrości nawet problemów :/

 

I to widać wszędzie, w realu, na forum czy nawet na wszawym onecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tego się całe zło zaczyna. Mieliśmy wspaniałe wakacje... 2400 km po kochanej Polsce w 21 dni. Nosiłem się z zamiarem napisania relacji i pod nią zrobiłem sporo zdjęć po kempingach. Po przeczytaniu paru chamskich pyskówek bardzo mi się odniechciało...

Jacku, wg mnie masz złe podejście i dajesz za wygraną. A pomyśl, że jest gros ludzi którzy chętnie zobaczą zdjęcia i poczytają. Ja bym to zrobił właśnie dla tych drugich.

 

Ja też mogę się z niektórymi nie zgadzać, mieć odmienne zdanie (ja w dyskusji obok o VW) ale przez pryzmat dyskusji nauczyłem się już by nie oceniać ludzi. Bo to tylko forum i intencje kogoś mogą być różne. Dlatego trzeba robić swoje. Dopóki nie robi się nic złego to nie ma się czego wstydzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tego się całe zło zaczyna. Mieliśmy wspaniałe wakacje... 2400 km po kochanej Polsce w 21 dni. Nosiłem się z zamiarem napisania relacji i pod nią zrobiłem sporo zdjęć po kempingach. Po przeczytaniu paru chamskich pyskówek bardzo mi się odniechciało...

Jacek wciepuj wszystkie fotki na forum 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi bardziej o to, że jak przychodziłem na forum to było sporo użytkowników z bardzo dużym stażem, którzy pisali. Teraz tego praktycznie nie ma. Chyba troszkę za wcześnie na wymianę pokoleniową? A może formuła forum się po prostu wyczerpała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janku... Dzięki Tobie byliśmy w srebrnogórskiej twierdzy i to własnie z psem. Było to bardzo wesołe przeżycie dla nas i dla psa oraz reszty wycieczki. Bardzo dziękuję za pomoc, na resztę zwyczajnie zabrakło czasu. Ale wrócimy tam na pewno i już Cię zapraszam na pysznego grila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi bardziej o to, że jak przychodziłem na forum to było sporo użytkowników z bardzo dużym stażem, którzy pisali. Teraz tego praktycznie nie ma. Chyba troszkę za wcześnie na wymianę pokoleniową? A może formuła forum się po prostu wyczerpała?

 

Formuła forum w ostatnim czasie to ciągłe trzepanie się z tymi samymi problemami , problemami które były pierdylion razy omówione i opisane i ciągle za mało.

Przez ostatni rok nic ciekawego technicznie nie dowiedziałem się, podróżniczo trafiło się coś ciekawego co wykorzystałem do własnego urlopu (tak, wiem żen świnia bo sam nic nie wstawiłem).

Więc jak nie ma nic świeżego to zaczynają się kwasy.

A co do znajomych, z bliższymi nie komunikuję się przez forum, z dalszymi czasem priva można puścić 

Edytowane przez chris_66 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Od tego się całe zło zaczyna. Mieliśmy wspaniałe wakacje... 2400 km po kochanej Polsce w 21 dni. Nosiłem się z zamiarem napisania relacji i pod nią zrobiłem sporo zdjęć po kempingach. Po przeczytaniu paru chamskich pyskówek bardzo mi się odniechciało...

 

Jak szczerze to szczerze. Nigdy do nikogo się nie doczepiłem, a Ty Commander byłeś jedną z pierwszych osób, która w mojej relacji zrobiła podsumowanie całej mojej pasji  i moich umiejętności. Też mi się odechciało cokolwiek pisać, ale pomyślałem, że nie tylko dla Ciebie piszę. Teraz Ty piszesz, że Ci się odechciało pisać, ugryź się w nos.  :ee:

 

Formuła forum w ostatnim czasie to ciągłe trzepanie się z tymi samymi problemami , problemami które były pierdylion razy omówione i opisane i ciągle za mało.

Przez ostatni rok nic ciekawego technicznie nie dowiedziałem się, podróżniczo trafiło się coś ciekawego co wykorzystałem do własnego urlopu (tak, wiem żen świnia bo sam nic nie wstawiłem).

Więc jak nie ma nic świeżego to zaczynają się kwasy.

A co do znajomych, z bliższymi nie komunikuję się przez forum, z dalszymi czasem priva można puścić 

 

Chris z kolei piszesz że pierdylion razy te same tematy, ale ja piszę o swoich wakacjach pierwszy raz,a  Ty nie potrafisz z sensem napisać o swoich. Tak, jesteś świnia, bo krytykujesz innych doświadczenia. :ee: Nie piszę żeby kogokolwiek obrażać, bo i ja się nie obraziłem i bardzo chętnie spojrzę jednemu i drugiemu w twarz i dzień dobry powiem. Chłopy, trochę więcej samokrytyki. Tak czy siak lubię Was i myślę, że bez waszej upierdliwości może nudniej by było.  :przytul:

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Witam !

 

 

Jak szczerze to szczerze. Nigdy do nikogo się nie doczepiłem, a Ty Commander byłeś jedną z pierwszych osób, która w mojej relacji zrobiła podsumowanie całej mojej pasji i moich umiejętności. Też mi się odechciało cokolwiek pisać, ale pomyślałem, że nie tylko dla Ciebie piszę. Teraz Ty piszesz, że Ci się odechciało pisać, ugryź się w nos. :ee:

 

 

Chris z kolei piszesz że pierdylion razy te same tematy, ale ja piszę o swoich wakacjach pierwszy raz,a Ty nie potrafisz z sensem napisać o swoich. Tak, jesteś świnia, bo krytykujesz innych doświadczenia............

Tak czy siak lubię Was i myślę, że bez waszej upierdliwości może nudniej by było. :przytul:

Nie piszę o swoich bo mi się nie chce, ale chętnie korzystam z doświadczeń innych.

Technicznie mogę czasem pomóc, ale też widzę że mniej mi się chce.

 

:wub:

 

 

 

Wysłane z telefonu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.