Skocz do zawartości

Kwasy na forum.


Robak

Rekomendowane odpowiedzi

Mi bardzo odpowiada formuła forum gdzie moderatorzy wtrącają się jak najmniej i nie udają strażników moralności. Do czasu kiedy ludzie nie biorą się za łby i nie lecą wulgaryzmy to niech sobie piszą. To tak trochę dla folkloru niech się dzieje, czasem trochę trzeba się posprzeczać aby wyjaśnić kilka spraw. Wiele osób to tylko "byty wirtualne" i tak trzeba to traktować, nie przejmować się i do przodu. Często dzień zaczynam od czytania forum i czy to oby nie uzależnienie? :hmm:

 

Relacje proszę piszcie bo staram się wszystko czytać. Nie zawsze coś tam dopisuję ale chyba zacznę bo autor może mieć wrażenie, że nikogo to nie obchodzi. Przed wyjazdem w nowe miejsce staram się dokładnie zaplanować trasę i bez tych opisów wiele miejsc bym ominął albo nawet nie pomyślał, że można tam przenocować np. wodospady Kravica.

Czy moderatorzy się nie wtrącają na tym forum ,to chyba nie czytasz forum a jak się nie wtrącają to w takim razie dlaczego pozamykali - pousuwali dobre tematy i powywalali bardzo pozytywnych ludzi i ważnych dla forum np; Finger, Bartoszka, ADRIAn a za prawdę od razu ostrzeżenia, bany itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A dodam że kwasy tutaj muszą być ja np.dla żartu podałem link z lewarkiem i został usunięty przez modów (oczywiście nikt się nie wtrąca) a inni w stopkach mają reklamy swoich biznesów i jest super hmm :hmm:, jak był temat wyprawy Volvexa od razu ciach go i jak ma nie być kwasów a jak jeden z modów napuszcza na innego kolegę z forum to wszystko ok :nono:,atakowanie i nabijanie się z wpisów tylko żeby zaliczyć "postodniówkę"  :lol:, przykładów jest full ale oczywiście skąd kwasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moderatorzy się nie wtrącają na tym forum ,to chyba nie czytasz forum a jak się nie wtrącają to w takim razie dlaczego pozamykali - pousuwali dobre tematy i powywalali bardzo pozytywnych ludzi i ważnych dla forum np; Finger, Bartoszka, ADRIAn a za prawdę od razu ostrzeżenia, bany itd.

Być może nie czytam tak dużo jak Ty ;) Nie jestem na wyścigach więc luuuuz  :ee: 

 

Nie będę się rozpisywał o forum gdzie jest mod co pisze o sobie że wziąłby wszystkich za mordę ..........  :fuck:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajetan, ja dla odmiany chciałem Ci podziękować za temat o weżykowaniu! Dla mnie było to najważniejszą rzeczą którą tu przeczytałem. Dzięki temu być może uniknąłem problemu wracając z Chorwacji. Do końca nie wiem czy trafiłem na wiatry, podmuchy czy początki wężykowania ale poczułem dziwne zachowanie auta i widząc w myślach zdjęcia Twojego zestawu odpuściłem gaz i pomogło. Gdyby nie wiadomości z wątku nie wiem czy bym nie zignorował sytuacji.

Jestem "świeżakiem" na forum i nie do końca wypada mi się wypowiadać w takim temacie ale czytając od roku codzienne wpisy można wyrobić sobie zdanie na temat wielu użytkowników i ich kultury czy wychowania. Ogólnie czerpię masę informacji stąd i wiele mi pomogły.

Trochę się rozpisałem a chciałem tylko docenić kół. Kajetana, jeszcze raz dzięki i nie przejmuj się krytyka bo jeśli tylko mi pomogłeś to już wystarczy. Dzięki Twojemu tematowi jednym z pierwszych zakupów była waga na dyszel.

Pozdrawiam uzytkownikow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finger, Bartoszka, ADRIAn no że ich akurat powywalali to chyba nie uwierzę.

No to uwierz, zatajanie bardzo nie wygodnych spraw na forum k.pl to już norma usunięcie ich dla co niektórych modów było bardzo na rękę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajetan, ja dla odmiany chciałem Ci podziękować za temat o weżykowaniu! Dla mnie było to najważniejszą rzeczą którą tu przeczytałem. Dzięki temu być może uniknąłem problemu wracając z Chorwacji. Do końca nie wiem czy trafiłem na wiatry, podmuchy czy początki wężykowania ale poczułem dziwne zachowanie auta i widząc w myślach zdjęcia Twojego zestawu odpuściłem gaz i pomogło. Gdyby nie wiadomości z wątku nie wiem czy bym nie zignorował sytuacji.

 

Trochę się rozpisałem a chciałem tylko docenić kół. Kajetana, jeszcze raz dzięki i nie przejmuj się krytyka bo jeśli tylko mi pomogłeś to już wystarczy. Dzięki Twojemu tematowi jednym z pierwszych zakupów była waga na dyszel.

 

 

 

:ok:  :ok:  :ok:  :ok:  :ok:  :ok:

 

 I o to w tym chodziło. Dzięki takim informacjom wiem, że moje doświadczenia nie poszły na marne 

.

 

Jacek ???  Rozmyśliłeś się ???   :hmm:  :]  Pewnie miało być grubo  :hmm:  :look:  :-]

Edytowane przez Kajetan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:ok:  :ok:  :ok:  :ok:  :ok:  :ok:

 

 I o to w tym chodziło. Dzięki takim informacjom wiem, że moje doświadczenia nie poszły na marne 

 

Jacek ???  Rozmyśliłeś się ???   :hmm:  :]  Pewnie miało być grubo  :hmm:  :look:  :-]

 

Trochę tak, poza tym późno było, wróciłem z meczu i mogłem za dużo napisać ;)

A niech lepiej ludzie sobie nadal żyją w błogim przeświadczeniu, że bany na tym forum rozdawane są za niewinność...

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę tak, poza tym późno było, wróciłem z meczu i mogłem za dużo napisać ;)

A niech lepiej ludzie sobie nadal żyją w błogim przeświadczeniu, że bany na tym forum rozdawane są za niewinność...

 

 

Myślę że dalsza dyskusja nie ma żadnego sensu i niczego dobrego nie wniesie - zamykam temat.

 

Jeśli ktoś chce mi pomóc w tworzeniu forumowego FAQ - zapraszam do nowego tematu w dziale porządkowym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.