Skocz do zawartości

Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.    Nie pokazuj więcej tej informacji

Zdjęcie

Co to jest ? i inne pytania.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

#46 Malinki

Malinki

Sympatyk karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 110 postów
  • SkądTŁUSZCZ (mazowieckie)
  • Sprzęt:Przyczepa
  • Model:HOBBY 420
  • Holownik:V70 D5 163KM

Napisano 25 wrzesień 2017 - 12:25

Może ktoś orientuje się, czy w okolicy przyłącza elektrycznego znajduje się jakaś belka pionowa usztywniająca konstrukcje.

Chciałbym tam dołożyć drzwiczki rewizyjne aby mieć wygodniejszy dostęp do akumulatora, a nie chciałbym osłabić ściany.

attachicon.gifmms_img-937065299copy.jpg

Podpowiem czysto teoretycznie:

Belki pionowe schodzą po krawędzi okien i wydaje mi się że na początku i zakończaniu nadkola.

Jeśli pomiędzy nimi nie ma więcej jak 1 m to wszystko.

Ale należało by jeszcze zwrócić uwagę na rozmieszczenie mebelków , bo tu gdzie są ściany to producent również mógł dodać belki trzymające.

Wg mnie szkielet jest dedykowany do konkretnej przyczepki i wersji wykonania wnętrza.

Powodzenia

Z pozdrowieniami

Tomasz i Edyta

#47 Kristofer

Kristofer

Ekspert karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9075 postów
  • Telefon:Jest
  • SkądLubelskie
  • Model:Specjalny II
  • Holownik:Stary ale żwawy.

Napisano 25 wrzesień 2017 - 12:36

[...]  tu gdzie są ściany to producent również mógł dodać belki trzymające.

Dokładnie, ponieważ inaczej meble nie miałyby się czego trzymać.

Wg mnie szkielet jest dedykowany do konkretnej przyczepki i wersji wykonania wnętrza.

:ok:

Cenię swój wzrok i czas, dlatego nie czytam niechlujnie pisanych postów!  :foch:   

Oczekujesz pomocy? Używaj poprawnej pisowni. Popieraj akcję na rzecz poprawnej pisowni i ortografii w Internecie: BYKOM-STOP!

Zezwalam na kopiowanie bez pytania mnie o zgodę, powyższego tekstu, dotyczącego poprawnej pisowni i umieszczanie go w sygnaturze własnego profilu.

"Inteligencja, to zdolność, przy pomocy której pojmujemy ostatecznie, że wszystko jest niepojęte"  ;) 

#48 Kogut

Kogut

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 64 postów
  • Telefon:bezprzewodowy
  • SkądNa zachód od wawy
  • Model:Hobby 420
  • Holownik:A4 B6

Napisano 25 wrzesień 2017 - 20:34

Też sądziłem, że miejsca gdzie są meble idą listwy, ale nie wydaje mi się, ponieważ całość sklejki jest klejona do stelaża i styropianu, co i tak usztywnia ścianę. Dodatkowo używane są nity rozporowe, które mocno trzymają się sklejek siennych.

Przy krawędzi okna bocznego tylnego nie ma listewek, co do przedniego bocznego niebawem się dowiem :)

Oczywiście przy przednich i tylnych są całe stelaże.

Układy wnętrza są różne, ale konstrukcja ta sama.

Użytkownik Kogut edytował ten post 25 wrzesień 2017 - 20:37

Było: Niewiadów N126N

Jest: Hobby 420

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych