Skocz do zawartości

Co to jest ? i inne pytania.


Kogut

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Niestety, do zakupionej przyczepki nie otrzymałem instrukcji rozkładania przedsionku, co prawda udało mi się go rozłożyć lecz pozostały niewiadome, i tu kieruje swoje pytania do bardziej doświadczonych :)

 

1. Przy dolnych krawędziach przedsionku od strony przyczepy, brakuje mi kedry do wsunięcia w rynnę,

2. Nie wiem czy dobrze zamontowałem środkową nogę, oraz jakich rurek mi brakuje w "daszku" przedsionka i do czego służą dziurki przy kalenicy przedsionka?

3. Do czego służ puszka z guzikiem, za dolną szafką kuchenną i przełącznik nad nią (w srebrnym kółku) ??

 

Z góry dziękuje za podpowiedzi

post-2845-0-84551700-1504301553_thumb.jpg

post-2845-0-35756100-1504301827_thumb.jpg

post-2845-0-78657900-1504301848_thumb.jpg

post-2845-0-57542400-1504301949_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Czarna puszka to transformator z 230 na 12v jak byś miał jakieś pytania co do przyczepy to pisz też mam hobby ja mam akurat 420 i chyba Ty też

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi, niestety tych rurek nie mam :(

W tego typu przedsionkach nie są przewidziane linki, tylko taki pas ze sprężyną, który się kotwi dwoma śledziami?

 

A jak ten transformator powinien być podłączony ?

Gdy podpinam 230v to oświetlenie 12v nie działa ale pompka pompuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi, niestety tych rurek nie mam :(

W tego typu przedsionkach nie są przewidziane linki, tylko taki pas ze sprężyną, który się kotwi dwoma śledziami?

 

A jak ten transformator powinien być podłączony ?

Gdy podpinam 230v to oświetlenie 12v nie działa ale pompka pompuje.

Dokup sobie, nie powinny być drogie.

Pompka jest na 12v wiec zasilacz działa. Oświetlenie działa pewnie to na 220V.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dział oświetlenie 230v, ale skoro działa pompka to chyba tez powinno działać oświetlenie 12v, a jak wy macie w swoich?

 

A może ktoś ma zdjęcie swojego transformatora ? chciałbym zobaczyć przewody jak wychodzą. Dodatkowo mam ten tajemniczy przełącznik, który nie wiem do czego służy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje ci rurek nr 6,7,11 z instrukcji która zamieścił Witus

7 i 11 wchodzą w niebieskie zaszewki z twojego zdjęcia nr 3

Z boku prawdopodobnie też masz mały daszek w który wchodzą rurki ale w tym temacie niech wypowie się ktoś kto ma przedsionek isabella

Edytowane przez Sebtent (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dział oświetlenie 230v, ale skoro działa pompka to chyba tez powinno działać oświetlenie 12v, a jak wy macie w swoich?

 

A może ktoś ma zdjęcie swojego transformatora ? chciałbym zobaczyć przewody jak wychodzą. Dodatkowo mam ten tajemniczy przełącznik, który nie wiem do czego służy.

Niekoniecznie oświetlenie 12V może działać po podpięciu samochodu. Musisz to wyczaić jak sobie to ogarnął poprzedni właściciel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że uruchamia dodatkowe wentylatory za lodówka wspomagające przepływ powietrza

:hmm: najprawdopodobniej trafiłeś w 10tke

Dzisiaj poszedłem tropem przewodu, zaślepiony został za górną kratką wentylacyjną.

 

Witus, jutro będę sprawę badał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Nie wiem czy dobrze zamontowałem środkową nogę, oraz jakich rurek mi brakuje w "daszku" przedsionka i do czego służą dziurki przy kalenicy przedsionka?

post-20610-0-70049000-1504375689_thumb.jpg

U mnie wygląda to tak czerwone na lewo niebieskie na prawo białe w kierunku przyczepy elementy z "gwozdziami" w otwory w przedsionku ten przykręcany to brakujaca 6 że szkicu

post-20610-0-37641100-1504376315_thumb.jpg

W drugim przedsionku "daszku" system mocowania środkowej nogi podobny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Isabelli patrząc od przodu to po prawej stronie na dole powinien być napis modelu przedsionka . Podaj nazwę i o ile nie jest to jakiś stary to  może  uda się znaleźć rysunek  rurek w jpg .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model to panorama, a co do elektryki 12v po podpięciu auta niestety nie świeci.

Więc muszę to dopisać do listy remontu.

 

Czy jest jakieś forum poświęcone tylko modelowi Hobby ?? Na tym forum mało jest remontów i innych pomocnych tematów dotyczących przeróbek itp.

 

Tematy remontów opisywane są tylko w kąciku ogólnym ??

Czy można założyć w tym podforum??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.