Skocz do zawartości

Pierwsza przyczepa DMC pow. 1800


Szybki

Rekomendowane odpowiedzi

druga z Oleśnicy,  jeśli aktualne ogłoszenie i chęć zakupu to mogę podjechać(w weekend). Fakt, że w tym przedziale cenowym i wypasie nie mam doświadczenia ale mogę co nieco sprawdzić i parę fotek zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylo by milo jakbys oblukal. Ciezko jest znalezc duza cepke w dobrych pieniadzach z klima

olej tą klimę, niestety sam dołożysz swoją. Niestety klimy campingowe nie mają łatwego życia - robią dziesiątki tysięcy km w warunkach wibracji itd. Nawet 2-3 letnie modele potrafią np się rozszczelnić o czym piszą ludzie na forum. Możliwe że będziesz polował na klimę, która w upały padnie na pierwszym wyjeździe. Po za tym te wielkie klimy przeważnie znowu wskazują na cyganów.

 

reszta założeń jest ok - prysznic, duża lodówka, duże dmc. Jedynie budżet nie rokuje ale może będziesz miał szczęście i coś się trafi, nie śpiesz się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duże przyczepy czasem się trafiają w tej firmie: http://www.alexcamp.pl/przyczepa-kempingowa/hobby-prestige-650-2008r/

Nie polecam jej ani nie zniechęcam. Nigdy tam niczego nie kupowałem więc nie mogę się wypowiedzieć. Kiedyś gdy szukałem budy dla siebie to spoglądałem ta ofertę Alexcamp i widziałem trochę dużych przyczep. Jednak kupiłem gdzieś indziej gdy się trafiła ładna. Mój kuzyn kupił tam Niewiadkę i jest zadowolony, ale jak wiadomo to przyczepa inna niż wszystkie więc nie można uogólniać wniosków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj, można znaleźć, ale bardzo tanio i bardzo dobrze, to sorry, nie będzie. 

 

​Byłem w Tomaszowie w Alexcmpie, kiedy szukałem swojej cepy.  Przyczepy wyglądowo bdb, nie ogołocone, nie picowane, suche. Ale trzeba oglądnąć na spokojnie. Ważne że właściciel nie wciska nachalnej ściemy, nie pogania, i można się naprawdę spokojnie rozejrzeć, obejrzeć, bez wciskania kitów typu "decyduj się Pan, bo klient już jedzie z zadatkiem". Ostatecznie nie skorzystaliśmy z oferty chociaż żona chciała, a inny sprzedający pewnie "urobiłby" ją w/w chwytami. W każdym razie, warto zajrzeć, można trafić coś fajnego, najważniejsze, obejrzeć dokładnie (akurat chyba pechowo trafiłem tylko na 2 adrie w naszym przedziale cenowym, bo obie miały trochę problemów z podłogą już w wyniku działań i zaniedbań poprzednich właścicieli - ale nic nie było przez komis maskowane, picowane, ukrywane, podkolorowywane jakimiś historyjkami, sprzęty innych marek stojące na placu - wówczas poza naszym zasięgiem - pod tym względem były bez zarzutu). Nie ma prób wywierania jakiejś presji, a to też przy oględzinach przyczep ważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o kupno za groszw. Mam na to ok 30tys. Moze i nie jest to jakas wygorowana kwota zwarzywszy, ze chce kupic "loche" powyzej 6m mieszkalnego. Teraz rozgladam sie juz nawet bez klimy bo to mozna pozniej dolozyc. Najbardziej pasowalo by mi ustawienie duza podkowa i 2 luzka obok siebie. Niestety wiekszosc ma ustawienie podkoqy i jedno duze loze. Mam 2ke malych dzieci, parka, zadno noe chce spac na pietrowym wiec szukam 2 osobne luzka. Bulem napalony na juz teraz ale teraz troszke wyluzowalem. Mam tylko nadzieje ze znajde to co mnie interesuje przed kolejnym sezonem, chociaz chcialbym jak najwczwsniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.