Skocz do zawartości

Nowa przyczepa do 3,5 m długości


budzik

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Chcę kupić NOWĄ przyczepę długości do 3,5 m. Ważna jest mobilność, udogodnienia schodzą na dalszy plan. Użytkownikami będą dwie osoby dorosłe, chociaż przez najbliższe trzy lata będzie nas jeszcze troje. Toalety nie wymagam. Próbowałem znaleźć coś używanego z roczników powyżej 2010 ale te które są na rynku WSZYSTKIE były rozbite. Wstępnie rynek powąchałem, ale może ktoś ma jakąś propozycję.

Pozdrawiam i liczę na przemyślane sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, chyba takich o całkowitej 3,5 m to nie ma... 

Użytkowa, mierzona w środku.

 

Są pewnie jakieś mikro cepki :) Budżet jaki masz na to przeznacozny? Do 350 cm ciężko coś znaleźć. Większość producentów oferuje cepki w okolicach 400 cm.

 

U Adrii masz dwie przyczpey:

Adria Aviva 360 DD -  o długości wnętrza 364 cm. Miejsca do spania dla 3 osób, więc spełnia Twoje kryteria. Dla dwóch osób całkiem sensowna bo możesz złożyć 1 łóżko z przodu na stałe, a z tyłu masz stolik z dwoma miejscami.

Adria Action 361 LH - ale to salonka, długość 361 cm. Miejsce dla 2 osób. Z racji, że to salonka to powyższa Aviva wg mnie dużo lepsza.

 

Masz jeszcze Sterckemana STARLETT 330CP ale to też salonka podobnie jak w przypadku Actiona 361 LH

 

No i na koniec zostaje Ci na pewno legendarna Eriba Touring z modelami od 310 i 320.

 

 

Wg mnie najlepiej wypadają układy jakie masz w Adria Aviva 360 DD i w Eriba Touring 310.  Reszta to salonki, więc użytkowo dużo gorsze.

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są pewnie jakieś mikro cepki :) Budżet jaki masz na to przeznacozny? Do 350 cm ciężko coś znaleźć. Większość producentów oferuje cepki w okolicach 400 cm.

 

U Adrii masz dwie przyczpey:

Adria Aviva 360 DD -  o długości wnętrza 364 cm. Miejsca do spania dla 3 osób, więc spełnia Twoje kryteria. Dla dwóch osób całkiem sensowna bo możesz złożyć 1 łóżko z przodu na stałe, a z tyłu masz stolik z dwoma miejscami.

Adria Action 361 LH - ale to salonka, długość 361 cm. Miejsce dla 2 osób. Z racji, że to salonka to powyższa Aviva wg mnie dużo lepsza.

 

Masz jeszcze Sterckemana STARLETT 330CP ale to też salonka podobnie jak w przypadku Actiona 361 LH

 

No i na koniec zostaje Ci na pewno legendarna Eriba Touring z modelami od 310 i 320.

 

 

Wg mnie najlepiej wypadają układy jakie masz w Adria Aviva 360 DD i w Eriba Touring 310.  Reszta to salonki, więc użytkowo dużo gorsze.

Kto sprzedaje Adrię w Polsce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o małe przyczepki to nie trzeba daleko szukać:

 

http://niewiadow.pl/sklep/przyczepy/camping/n-126-n/

 

sprzedają jeszcze ? bo ostatnio usłyszałem że nie 

na stronie mają freedom, a ona w sprzedaży to chyba nigdy nie była  :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedają jeszcze ? bo ostatnio usłyszałem że nie 

na stronie mają freedom, a ona w sprzedaży to chyba nigdy nie była  :hmm:

A nie słyszałem nic o tym, że mieliby nie sprzedawać. Ze w sensie że już tylko na eksport robią a w Polsce odpuścili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.