Skocz do zawartości

[Relacja] Istria/Fazana kemping Pineta, skok z Węgier/Keszthely


Rekomendowane odpowiedzi

Ha. I tylko dlatego tam byłem. A i tak dwie noce płaciłem pełną cenę ..... Bo w tej chwili w CRO nawet za "nie moloch" zapłacisz przynajmniej 40 euro. Rok temu, na Brioni płaciliśmy między 30 a 40 euro i uważaliśmy, ze to dobra cena..... Przyjmijmy, że nie wiem o istnieniu ACSI i jadę, bo jadę..... I co ? Płać i płacz :nono:

Rok temu byłem w Borach i nad naszym morzem, chodziłem wkurzony bo lało, musiałem mieć ciuchy na wszystkie okazje, musiałem kombinować co zrobić z córką w małej przyczepie ... dziękuję za kolejny nieudany wypad na północ.

 

Dużo w Cro nie wydaję, te 50E jest dla mnie akceptowalne, to właściwie największy koszt wyjazdu. Łażę w jednych kąpielówkach, zabieram trzy tshirty na krzyż. Nie widzę alternatywy, choć kuszą mnie Włochy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

.Dużo w Cro nie wydaję, te 50E jest dla mnie akceptowalne, to właściwie największy koszt wyjazdu. Łażę w jednych kąpielówkach, zabieram trzy tshirty na krzyż. Nie widzę alternatywy, choć kuszą mnie Włochy.

 

No widzisz. A dla mnie 50E jest nieakceptowalne. Każdy ma swoje priorytety  :]

 

Ja widzę alternatywę. Nie ma  już parcia na słońce za wszelką cenę :hmm:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz. A dla mnie 50E jest nieakceptowalne. Każdy ma swoje priorytety :]

 

Ja widzę alternatywę. Nie ma już parcia na słońce za wszelką cenę :hmm:

Mi nie chodzi o cenę, też bym tam nie siedział gdybym był bez dziecka. Jeżeli widzę, że dziecko ma banan na twarzy i prosi zostańmy to i przyjedźmy za rok ... to sprawa jest prosta. Mi jest wszystko jedno choć akurat w przypadku Istrii mam gwarancję, że na terenie campingu będzie ładna plaża, zbudowana często przez nich od podstaw.

 

Nigdy natomiast nie potrafię zrozumieć karawaningowców, którym przeszkadza coś w miejscu, które wybrali. Aż ciśnie się na usta podpory w górę i za godzinę jestem w innym miejscu, lub innej miejscówce w ramach bieżącego ogromnego campingu.

 

Gorzej mają znajomi, którzy robią rezerwacje kwater zimą na przyszły sezon. Na miejscu okazuje się, że do plaży 30 min samochodem i droga pod oknami :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz. A dla mnie 50E jest nieakceptowalne. Każdy ma swoje priorytety  :]

 

Ja widzę alternatywę. Nie ma  już parcia na słońce za wszelką cenę :hmm:  

 

Owszem, 50E to jest nie tak mało pieniędzy. Ale mając na uwadze, że 50E może wyjść niemal tyle nad polskim morzem, to okazuje się, że 50E na najlepszych zagranicznych kempingach, do których polskie nawet nie mają startu jednak nie jest wygórowaną ceną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.