Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie a czy da się umyć zacieki na budce wlaśnie z uszczelnienia zakładam? Budka czysta, myta, ale ten brud dalej widnieje a estetycznie chciałbym to domyć.

Certiman RegenstreifenEx    i będzie Pan zadowolony :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak widać w podpisie mam laminat ale od jakiegoś czasu nurtuje mnie pytanie. Kupując przyczepę - nową,używaną- ale SUCHĄ ,czy można zabezpieczyć ją profilaktycznie przed przeciekaniem? Mam na myśli listwy,okna, łączenie blach ,wywietrzniki ,uchwyty, oświetlenie itp.Czy ktoś to praktykuje co jakiś czas i w jaki sposób można to przeprowadzić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mając budę na kilka lat można sobie rozłożyć wymianę poszczególnych uszczelnień na kilka sezonów, oczywiście zaczynając od tych najbardziej newralgicznych, myślę że żywotność uszczelnień to ok 20 lat i potem mogą pojawić się problemy, oczywiście zakładając właściwe używanie budy i brak przygód.

Wysłane z mojego Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki :)

Wysłane z mojego Moto G (4) przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

fajny , bezmyślny niemiecki filmik  :hehe:  - każdy normalny człowiek najpierw zdejmuje kratkę , myje to co pod kratką i dookoła a oddzielnie kratkę w miseczce 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Każdy zrobi tak jak mu wygodnie  i jak czuje się manualnie zdolny . Można przecież urwać zaczepy kratki  i kłopot gotowy.

A szampon jest ok , to co chciałem umyć umyłem  nawet rozcieńczony  robi robotę.    

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja również wymieniłem uszczelniacz tam gdzie była taka potrzeba. Koszt niewielki a przynajmniej można spać spokojnie. Choć zabawa z sikalastomerem do przyjemnych nie należy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wydłubcie stary uszczelniacz szewską igłą! Po co ma wystawać?

Edit. Od razu zapiszcie się na sezon 2018/19 do Andrewa. Będzie miał wolne terminy.

Edytowane przez Robak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi