Skocz do zawartości

Revolut ... jak nie tracić na wymianie walut.


witus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dzisiaj po powrocie czekała na mnie revoultowa visa. Troche późno, pare zł w plecy ale następny wyjazd już z nią obskocze
Ja mam MasterCard. Teraz dają Visy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwidoczniej, też się zdziwiłem bo spodziewałem się mastera, ale w apce też jest visa



Mastercarda wymienili mi na Visę. Z mastercardami był jakiś problem, ja miałem jedną z pierwszych.

c1546132e059a32c568b043189c2f68b.png

Potwierdzam, automatyczne bramki na autostradzie w Cro wyświetlają, że problem z kartą, mają w nosie Revoluta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale już na visie odrzuciło czy jeszcze na masterze?


Visę przed chwilą. Było info w tym wątku, że nie działają na autostradzie.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Ja mam kartę MasterCard i żadnych problemów z płatnościami nie mam. Ale jeszcze nie miałem okazji płacić fizycznie, tylko online


Ja miałem jednego z pierwszych. Dostałem maila, że jest problem z płatnościami w londyńskim metrze więc proponują wymianę bezpłatnie na nową kartę. Chciałem i dostałem visę.
No to ja mam z revoluta masterkarda i nie miałem żadnego problemu z płatnościami na bramkach w CRO default_wink.png

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka




Płaciłeś na samoobsługowej bramce czy podawałeś obsłudze.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jednych i drugich, tam gdzie były samoobsługowe to z nich korzystaliśmy, a jak nie było samoobsługowych to płaciłem u obsługi.

Swoją drogą zawsze się zastanawiam jak to jest że na wszystkich kartach każda płatność powyżej 50 PLN wymaga autoryzacji pinem a na bramkach automatycznych dużo większe kwoty ściąga bez pinu i to bez żadnej autoryzacji (karta dosłownie wjeżdża i wyjeżdża z terminala)

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na automatycznych nie działało. Nie próbowałem dawać już tej karty przy okienkach z obsługą, nie chciałem przedłużać. Raz policzyło mi 3 kategorię (na powrocie, ostatnie bramki w CRO przed granicą z SLO). Zmiana na drugą to było maks 30 sekund. 

IMG_1534.jpg

Edytowane przez dudek_t
I obiecana fota :) Szkoda że nie wiedziałem że to Ty idziesz, drzwi były zamknięte, myślałem że jeszcze śpicie... (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na automatycznych nie działało. Nie próbowałem dawać już tej karty przy okienkach z obsługą, nie chciałem przedłużać. Raz policzyło mi 3 kategorię (na powrocie, ostatnie bramki w CRO przed granicą z SLO). Zmiana na drugą to było maks 30 sekund. 
IMG_1534.thumb.jpg.8b5e6f006d1b5905edd99e3872bc591e.jpg


:) camping w Wiedniu dopisuję do ulubionych. Fajny tranzyt i baza do wypadów rowerem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ciekawe co jest z tym revoultem na bramkach ? na 4 przejazdy 3 transakcja odrzucona, na małe kwoty, 4-6e. Ale pierwszy przejazd za 54e przeszedł bez problemu. Gdzie indziej też akceptuje bez zająknięcia, tylko na tych trzech bramkach był problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co jest z tym revoultem na bramkach  na 4 przejazdy 3 transakcja odrzucona, na małe kwoty, 4-6e. Ale pierwszy przejazd za 54e przeszedł bez problemu. Gdzie indziej też akceptuje bez zająknięcia, tylko na tych trzech bramkach był problem
Włosi są generalnie zacofani pod względem kart, i u nich normalne karty niestety potrafią nie działać. Pamiętam jak rok temu próbowałem zatankować na ich automatycznej stacji. Żadną moja karta nie działała. Ani VISA ani MasterCard, mimo że powinny. Podziałała jedynie gotówka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co jest z tym revoultem na bramkach  na 4 przejazdy 3 transakcja odrzucona, na małe kwoty, 4-6e. Ale pierwszy przejazd za 54e przeszedł bez problemu. Gdzie indziej też akceptuje bez zająknięcia, tylko na tych trzech bramkach był problem


W Chorwacji też nie przeszło na bramkach .. dziwne to.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.