Skocz do zawartości

Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.    Nie pokazuj więcej tej informacji

Zdjęcie

Kran z mikrowłącznikiem czy mikrostykiem

mikrowłącznik mikrostyk

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 KOJOT80

KOJOT80

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 2 postów

Napisano 24 sierpień 2017 - 10:59

Popsuł mi się kran kuchenny w mojej przyczepie Elddis z 2001r. Musze kupić nowy i tu pojawia się problem, na rynku są krany z mikrowłącznikiem albo mikrostykiem. Nie wiem który wybrać, bo nie wiem jaka jest różnica i nigdzie nie mogę się tego dowiedzieć. Czy ktoś może mi rzeczowo pomóc?

#2 jankes

jankes

Weteran karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 787 postów
  • SkądPruszcz Gdański
  • Sprzęt:Przyczepa
  • Model:ELDDIS Hurricane GTX 2000 r
  • Holownik:PEUGEOT 607 2,2 HDI

Napisano 24 sierpień 2017 - 12:19

Jesteś pewien, że potrzebujesz kran z mikrostykiem. Sprawdź czy nie masz przypadkiem instalacji ciśnieniowej i wówczas nie potrzeba mikrostyków.

Pozdrawiam jankes

Spotykam niekiedy na drodze prawdziwych wariatów, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi...Naprawdę... Aż ciężko czasami ich wyprzedzić...

#3 Kristofer

Kristofer

Ekspert karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8843 postów
  • Telefon:Jest
  • SkądLubelskie
  • Sprzęt:Przyczepa
  • Model:Specjalny II
  • Holownik:Stary ale żwawy.

Napisano 24 sierpień 2017 - 12:51

Witam!

Dokładnie, jak napisał Kolega. Poza tym, gdyby się jednak okazało, że Twoje krany poza przewodami wody, posiadają również przewody elektryczne, to oczywiście na 99,9 % nie masz instalacji wody ciśnieniowej. W takim przypadku musisz kupić kran z micro-switchem / "mikrostykiem / "mikrowłącznikiem". Te wszystkie określenia będą tu oznaczać jeden i ten sam typ kranu, więc bez znaczenia będzie, które określenie sprzedawcy zobaczysz - zasada załączania kranu będzie identyczna.

Cenię swój wzrok i czas, dlatego nie czytam niechlujnie pisanych postów!  :foch:   

Oczekujesz pomocy? Używaj poprawnej pisowni. Popieraj akcję na rzecz poprawnej pisowni i ortografii w Internecie: BYKOM-STOP!

Zezwalam na kopiowanie bez pytania mnie o zgodę, powyższego tekstu, dotyczącego poprawnej pisowni i umieszczanie go w sygnaturze własnego profilu.

"Inteligencja, to zdolność, przy pomocy której pojmujemy ostatecznie, że wszystko jest niepojęte"  ;) 

#4 KOJOT80

KOJOT80

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 2 postów

Napisano 24 sierpień 2017 - 14:25

Dziękuję za pomoc. Mój kran oczywiści ma przewody elektryczne, tak więc nie jest to instalacja ciśnieniowa. Teraz już wiem, że to nie istotne czy w ofercie sprzedaży kranu jest "mikrostyk" czy "mikrowłącznik".

Jeszcze raz dzięki.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych