Skocz do zawartości

Remont Adria 430 DK


radk

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zrobi bez śladów naprawy to zgadzam się, jak nie to będzie to buda po naprawie za pół ceny.

 

Wysłane z telefonu.

Dlatego pisałem że ważne sa umiejętności i dokładność.

 

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

I będzie miał pewność że nie pocieknie.

 

I odpowiednie materiały i kupa doświadczenia i czasu B) Wysłane z telefonu.
Tak tylko odpowiednie materiały. Na tym nie ma co oszczędzać. A czas. I to jest problem. Nigdy go nie ma. :) uważam że należy zrobić sobie wolne na ten czas. Gdyż robota po godzinach to nie ma sensu. Ale u mnie to nie problem wolny zawód :) Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka Edytowane przez klonik058 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Ja nie chciał bym tego posiadać ani naprawiać, ale widzę czym ludzie jeżdżą i się nie dziwię.

Może tak się zdążyć, że nie wiesz co posiadasz, dotąd, aż przez przypadek nie zaglądniesz w miejsce, które wydaje się podejrzane. Wtedy się można zdziwić, że tak długo się myślało, że posiadało się nie uszkodzoną, czy nie zgniłą cepkę. Nieświadomość to nie święty spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że może, ale jak na razie się nie zdarzyło, wystarczy kupować pewny towar z pewnego, prywatnego źródła i szansa wpadki praktycznie maleje do zera, plus garaż do parkowania :P

Ale nie zaśmiecamy chłopu ogródka, bo ma spory problem i sporo myślenia co z tym zrobić.

 

Wysłane z telefonu.

 

Edytowane przez chris_66 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No staram sie jak mogę.

Dzisiaj udalo soe zdemontować bakiste. No i zewnętrzne lisrwy oraz okno stałe. Nasuwają sie nastepne pytania czym zmyc pozostalosc po gumach z pod listew na blasze. No i po robocie przyczepka zabezpieczona mysle ze wystarczajaco.post-10992-1503664833,03_thumb.jpgpost-10992-1503664839,89_thumb.jpgpost-10992-1503665677,13_thumb.jpg

 

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha i jeszcze pytanie co robić odbywać styropian ze scian z pod mokrej sklejki? A i czym umyc blache przed naklejenien nowego styropianu.post-10992-1503666945,38_thumb.jpg

 

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak styropian trzyma się blachy, to go zostaw. Zmywać uszczelniacz butylowy można benzyną (jakąkolwiek). Może Ci poprzecinać pokrowiec na blasze, trzeba obwiązać z zewnątrz te miejsca, a krawędzie blach zabezpieczyć, wiatr może wiele zniszczyć. Przed naklejeniem nowego styropianu i belek konstrukcyjnych, blacha musi być oczyszczona (szczotka druciana i także benzyna ekstrakcyjna, lub np.zmywacz wstępny do silikonu.

Edytowane przez kmtaxi (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.