Skocz do zawartości

[Relacja] Balaton - Keszthely


tomekk

Rekomendowane odpowiedzi

Wnioski z tej nauki mam takie, że pomimo poprawnego wyważenia całego zestawu, może trafić się zbieg kilku czynników, które spowodoują wężykowanie przyczepy :

 

 

Ciesze się, że to rozumiesz, bo niektórzy na Forum maja z tym problem, choć słyszą to od osoby, która przeżyła taki przypadek/wypadek ..... 

 

 

 

 

Jechaliśmy tak sobie, aż dotarliśmy do obwodnicy Bielska-Białej, kierując się na Zwardoń. Niestety przejazd tę niedokończoną inwestycją w godzinach nocnych, gdy
jest ciemno to niestety jakieś nieporozumienie. Człowiek mentalnie czuje się zagubiony w przestrzeni.

 

O czym ty opowiadasz ???? !!!!!!

 

Przecież obwodnica B-B jest dawno skończona !!!! Kilka lat temu !!!!! To piękna, dobrze oznakowana, szeroka i częściowo oświetlona ekspresówka !!!!!

 

Oczywiście po wyjeździe z B-B świtała się kończą i jedziesz normalnym ekspresem do Żywca a potem na Zwardoń, już jednym pasem. Szczerze - nie wiem o czym piszesz ????  :look:  :look:  :look:  :look:  czy Ty na pewno byłeś w B-B ????  :hmm:  :look:  :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam !

 

Ciesze się, że to rozumiesz, bo niektórzy na Forum maja z tym problem, choć słyszą to od osoby, która przeżyła taki przypadek/wypadek ..... 

 

 

 

 

O czym ty opowiadasz ???? !!!!!!

 

Przecież obwodnica B-B jest dawno skończona !!!! Kilka lat temu !!!!! To piękna, dobrze oznakowana, szeroka i częściowo oświetlona ekspresówka !!!!!

 

Oczywiście po wyjeździe z B-B świtała się kończą i jedziesz normalnym ekspresem do Żywca a potem na Zwardoń, już jednym pasem. Szczerze - nie wiem o czym piszesz ????  :look:  :look:  :look:  :look:  czy Ty na pewno byłeś w B-B ????  :hmm:  :look:  :-]

 

Kajtek ja to nawet 10 lat mieszkałem w B-B. Pisząc o inwestycji mam na myśli drogę bezpośrednio na przejście w  Zwardoniu, gdzie w pewnym momencie kończy się S1 i trzeba naginać przez wioski, aż do Milówki. Inwestycja w S1 jest niedokończona. Po stronie słowackiej jest już elegancko.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

 

Kajtek ja to nawet 10 lat mieszkałem w B-B. Pisząc o inwestycji mam na myśli drogę bezpośrednio na przejście w  Zwardoniu, gdzie w pewnym momencie kończy się S1 i trzeba naginać przez wioski. Po stronie słowackiej jest już elegancko.

 

Pozdrawiam

 

Przed Zwardoniem - zgodzę się, zwłaszcza ten moment z wyjazdem na wiadukt w Milówce to nieporozumienie. Zrozumiałem, że chodzi o samą obwodnicę B-B  :yes:  :ok:

 

 

Czytam zatem dalej relację, choć jak na razie jest głównie boksowanie i chwalenie się wężykowaniem :P  :P   :-]  :-]  Ostatnio, mam wrażenie, lepiej sie nie dzielić na Forum takimi zdarzeniami. Jesteś Ekspert i koniec. Takie rzeczy Ci się nie maja prawa przydarzyć.....  :niewiem: A jak już się zdarzyły, to siedź cicho. Wstyd przecież....  :niewiem:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechałem w tym roku przez Zwardoń. I byłem bardzo zdziwiony że po Słowackiej stronie jadę ekspresówką po czym wjeżdżam w PL w jakiś syf, zwłaszcza że obok leci praktycznie skończona droga. Byłem przekonany, że gdzieś w ogóle źle skręciłem i że źle jadę

 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechałem w tym roku przez Zwardoń. I byłem bardzo zdziwiony że po Słowackiej stronie jadę ekspresówką po czym wjeżdżam w PL w jakiś syf, zwłaszcza że obok leci praktycznie skończona droga. Byłem przekonany, że gdzieś w ogóle źle skręciłem i że źle jadę

 

Gdzie Ty masz "prawie skończoną drogę" ?? Albo nie wjechałeś na ekspresówkę po polskiej stronie albo nie wiem co .... A kiedy jechałeś ? Bo ekspres w SK otwarli bardzo niedawno :hmm:   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie Ty masz "prawie skończoną drogę" ?? Albo nie wjechałeś na ekspresówkę po polskiej stronie albo nie wiem co .... A kiedy jechałeś ? Bo ekspres w SK otwarli bardzo niedawno :hmm:

W lipcu jechałem. Jechałem od Słowackiej strony po czym droga prowadziła tak, że jechałem jakimiś starymi drogami po polskiej stronie i dopiero po jakimś kawałku wyjechałem na eskę. Sam byłem tym zdziwiony ale inaczej nie dało się pojechać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lipcu jechałem. Jechałem od Słowackiej strony po czym droga prowadziła tak, że jechałem jakimiś starymi drogami po polskiej stronie i dopiero po jakimś kawałku wyjechałem na eskę. Sam byłem tym zdziwiony ale inaczej nie dało się pojechać.

 

Musiały byc jakieś przeróbki i sie pogubiłeś. Z ekspresu w SK wjeżdżasz wprost na ekspres w PL. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

Jeszcze parę zdjęć z telefonu znalazłem z Keszthely. Na ostatnim zdjęciu zainstalowane zraszacze z wodą.

Muszę przyznać, że pomimo sezonu letniego miasto puste, dające chwilę oddechu od gwarnych kombinatów turystycznych.

 

Ale pogoda !!!!  :look:  :look:  :look:  Żyleta  :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.