Skocz do zawartości

[Relacja] Balaton - Keszthely


tomekk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam !

 

No dobra. Jedziemy dalej. U mnie 90 do 100kg na haku zalatwia większość problemów.

Udało się spokojnie do Cro dojechać?

 

Mnie to już spokojnie dało się dojechać do Węgier po pewnych zmianach, w tym dociążenie zaczepu, tak jak już pisałem.

 

Pozdrawiam

 

Ciąg dalszy w Chorwacji :

http://forum.karawaning.pl/topic/24718-relacja-istriafazana-kemping-pineta-skok-z-w%C4%99gierkeszthely/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest, że cholernie mało miejsc jest, co by pies się mógł kąpać. Ja co prawda byłem bez psa, ale mój braciak miał ...i miał problem.

Zalazł dopiero tu. Mały prywatny Camping, stworzony pod Niemców http://www.camping-am-plattensee.de. Miejsce ładne i urokliwe. Całość psuje bezpośrednie sąsiedztwo ruchliwej linii kolejowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to kolejny "+" jak zwierzaki mają ograniczone prawa w wodzie obok dzieci.

Ale to chyba normalne. Jeśli już jest plaża dla psów to wydzielona w innym miejscu niż plaża dla ludzi. Tak było np w Chorwacji na kempie Biela Uvala. Ale to i tak ludziom nie przeszkadzało i przychodzili się kąpać na plażę dla psów :-D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie w tym rzecz, bardziej chodziło mi o to, że większość właścicieli czworonogów kąpie swoje pupile wśród ludzi uważając to za dobrą zabawę. Bo przecież zakazu nie ma, myślą że wszyscy za ich pupilami poprostu przepadają jak oni.

Tak samo jak poranne szczekanie o 6:00. No bo pies coś usłyszał obok ich cepki. A co mnie to. Jak ja się głośniejbzaxhowam o 22:15 to gadanie że cisza nocna, ludzie odpoczywają itd ale jak jazgot ich psa budzi połowę kempingu o 6:00 to to takie słodkie bo piesek czuwa.

W tym sensie się cieszę. Brak plaży dla psów = szansza na większy spokój. A jak na campie nie ma wprowadzania zwierząt to już w ogóle super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak poranne szczekanie o 6:00. No bo pies coś usłyszał obok ich cepki. A co mnie to. Jak ja się głośniejbzaxhowam o 22:15 to gadanie że cisza nocna, ludzie odpoczywają itd ale jak jazgot ich psa budzi połowę kempingu o 6:00 to to takie słodkie bo piesek czuwa.

 

Oni tak samo myślą o naszych dzieciach  :skromny:   :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórym z kolei dzieci przeszkadzają, mówią na niech bękarty, bachory itp. Znam parę co jest zdania aby był zakaz wpuszczania dzieci do restauracji itp. Tak więc jak widać każdemu coś przeszkadza. A prawda jest taka, że to nie pies czy dziecko jest złe, a jego opiekunowie. Tak samo popalić może niesforny pies jak i niesforne dziecko, ale i niesforny i głupi dorosły.  W takim Lipocie dwa lata temu koło basenów wywalony był pamper z zawartością, natomiast w Biela Uvala w basenie pływała dziecięca kupa. Ale czy to automatycznie ma rzutować na wszystkie dzieci i oznaczać, że dzieci są be? Nie, reguły nie ma. Dokładnie tak samo jest z psami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie widziałem żeby ktoś kąpał psa na plaży...od tego jest wanienka, chyba że mówicie o pływaniu zwierzaka któremu jest po prostu bardzo gorąco.

 

Tak mówię o pływaniu. Ja chodzę z psem zawsze w jakieś odosobnione miejsce.

 

Tutaj foto z Biela Uvala wspomnianej już plaży dla psów i mój pies w przybliżeniu z kamieniem w pysku  :)

post-19021-0-22687500-1504019686_thumb.jpg

post-19021-0-62500300-1504019688_thumb.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.