Skocz do zawartości

Pierwszy, zagraniczny wyjazd z przyczepą - Holiday 2017


dudek_t

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć i czołem.

Meldujemy się na starcie naszych wymarzonych i wyczekanych wakacji. Marzyłem o takim sposobie wypoczynku od 20 lat kiedy to chodząc po kempingach w CRO jako szczeniak, wzdychałem na widok rodzin w przyczepach ustawionych tuż nad brzegiem Jadranu... już wtedy wiedziałem że chcę aby właśnie tak wyglądały moje "dorosłe" wakacje. Czy życie pokryje się z oczekiwaniami i marzeniami? Najbliższe tygodnie pokażą  :hmm:

W tym roku po raz pierwszy mamy budkę która umożliwia komfortowy wyjazd zagraniczny, po raz pierwszy holownik który powinien dać radę i po raz pierwszy totalny luz w głowie i brak zmartwień o sytuacje w pracy. Telefony niestety bierzemy ale czymś zdjęcia trzeba robić ;) Tak więc postanawiamy nie czekać tylko ruszać w pierwszym możliwym terminie - w niedziele ruszamy  :rolleyes: Zwłaszcza że niestety wiąże nas data powrotu - 16.09 musimy pojawić się w domu. 

Plan nie zakłada zwiedzania punktów must be, szczegółowej wiedzy o odwiedzonych miejscach czy odhaczaniu "czek listy". Zakłada za to odpoczynek, bycie razem, trochę rowerów, plaż, zwiedzania, dobrego jedzenia, picia, kontemplowania w fajnych miejscach i cieszenia się życiem. Główny punkt to Italia, kochamy ten kraj, widoki, nastawienie do życia i ludzi większości mieszkańców i ogólnie pojęty klimat. Planujemy 3 główne bazy. 

Póki co wczoraj zacząłem się pakować. Nie wiem czy nie zapomnę o niczym istotnym i ile niepotrzebnych rzeczy zabieramy, w końcu pierwszy daleki wyjazd zobowiązuje - jakieś błędy trzeba popełnić  :]

 

074dcee9261f3c75gen.jpg

 
a978f1255b2c6384gen.jpg
 
Tymczasem w niedziele wyjazd i po około 580km pierwszy nocleg w Bielsko Białej... 
 
PS. Postaram się wrzucać fotki live. Z opisami będzie pewnie gorzej. Primo - nigdy za wypracowanie nie dostałem niczego lepszego niż dostateczny. Secundo, będzie mało informacji a dużo emocji - te łatwiej mi oddać fotkami. 
Jak ktoś z Was ma ochotę dołączyć - zapraszamy.
Edytowane przez dudek_t (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

PS. Postaram się wrzucać fotki live. Z opisami będzie pewnie gorzej. Primo - nigdy za wypracowanie nie dostałem niczego lepszego niż dostateczny. Secundo, będzie mało informacji a dużo emocji - te łatwiej mi oddać fotkami. 
Jak ktoś z Was ma ochotę dołączyć - zapraszamy.

 

 

wirtualnie dołączymy do wyprawy :). Nie byłem we Włoszech od 21 lat na pobyt stały, a ostatnio przejazdem też będzie z 15 lat.  Dawaj dużo fotek a opisami się nie przejmuj. Życzę spokojnego przejazdu, podaj orientacyjne koszty z Włoch, reszta jest dość prosta do ogarnięcia.

 

nie zapomnij karty ACSI, bo ruszasz przecież pod koniec sezonu i widzę, że cały pobyt możesz solidnie rozplanować tak aby nie płacić więcej jak 19 E :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ACSI to już mam przedsmak tego jak ta karta zamiata. Od przyszłej soboty zarezerwowałem 8 nocy w Caorle. Cena z maila bez karty - 436e, po informacji ze mam kartę ACSI - 184e. Jak dla mnie bomba  :yes: Jest moc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ACSI to już mam przedsmak tego jak ta karta zamiata. Od przyszłej soboty zarezerwowałem 8 nocy w Caorle. Cena z maila bez karty - 436e, po informacji ze mam kartę ACSI - 184e. Jak dla mnie bomba  :yes: Jest moc.

 

Powodzenia!

Widzimy sie w caorle od soboty, pytanko masz zaplanowaną trasę z jakimiś ciekawymi campami po drodze? Daj info, zastanawiam sie jaka trasę wybrać.

Dzieki

G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello. Za godzine ruszamy. Zapowiada sie pierwszy dzien jazdy caly w deszczu. Dobrze ze to tylko 550km.

GrzesT, fajno! Milo bedzie poznac.

 

Drugi nocleg mamy w Wiedniu i pozniej do soboty na Slowenii. Kemping Spik (Lza go opisywał w tym roku - dzieki!). Troche gor, rowerow i rzeskiego powietrza rano i wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.