Skocz do zawartości
Zbychu1

HOBBY 460

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM , proszę oświecić mnie jak jest róznica w budkach 460 de luxe , a 460 exelent . W 2003 roku hobby miało lifting , czy to bly tylko zmiany wizualne czy jakaś poważniejsza zmiana . Oczywiśćie mam na mysli budki z lat 2002 do 2004. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z moich obserwacji detalami, inne fronty,dzwignia haulca z logo hobby, inne nogi podporowe,materace inna tapicerka, technicznie i wyposażeniowo raczej identyczne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli poprostu jednak exelent wyższa pólka. Tak pytam rozważam zakup albo kampera albo przyczepki. Mam 60 tys i widze że kampera za to raczej nie kupie , a w budkach jest czym wybierać . Hobby to dobra firma czy szukać coś innego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hobby jak vw w polsce, popluarny z tego że jest popularny. Jest dużo innych, wcale nie gorszych.

Oststnio byłem na campie, gość obok przyjechał kamperem. Na ducato, nie ten poprzedni z dużymi lampami tylko jeszcze poprzedni. W fajnym stanie tylko był lekko udeżony, sam sprowadził z francji i sam naprawił. Wyszedł go właśnie 60k ze wszystkimi opłatami i naprawą. Także da się, ale trzeba się nakombinować

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za 60k to spokojnie można na nową się szykować. Na targi donieść i do zrobienia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolega ma do sprowadzenia lekko uszkodzony na fiacie z przebiegiem 70000 z 2015 roku, uszkodzony przod zabudowa cała prucz zderzaka tył. Mam fotki. Za60000 do kupienia jest, patrzyłem to 100 taki kosztuje, więc można znaleźć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi