Skocz do zawartości
witus

2017 Pogodowe anomalie, szkody ...

Rekomendowane odpowiedzi

markb

"Graty" jako skrót od "gratki" czyli "gratulacje"....... :-) :-) :-)

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

Sorry inaczej zrozumiałem ,wybaczcie !!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
strus251

markb, dokladnie :). Miałem na mysli gratulacje :), ale spoko, ja nie z tych obrażalskich ;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
petek

Bagaż i sportowy pasuje :)

Ale niestety nie dla ubezpieczyciela. Przedsionek wg nich nie wchodzi do ubezpieczenia.

BTW do forumowych specjalistów od ubezpieczeń. Czy jest polisa turystyczna obejmująca zdrowie i sprzęt? Znacie taką? Jeśli tak, ile kosztuje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
maarec

Ale niestety nie dla ubezpieczyciela. Przedsionek wg nich nie wchodzi do ubezpieczenia.

BTW do forumowych specjalistów od ubezpieczeń. Czy jest polisa turystyczna obejmująca zdrowie i sprzęt? Znacie taką? Jeśli tak, ile kosztuje?

nie jestem specjalistą, moim zdaniem nie. Gdzieś tam czasem do usług bankowych można dokupić dodatkowe ubezpieczenie podróżne czy assistance o szerszym zakresie ale ja takiego nie znam.

Szczerze to nawet nie wiem jak ubezpieczyć taki przedsionek - AC budki też go raczej nie pokryje. Na dziś jest problem z ubezpieczeniem namiotów handlowych, magazynowych gdzie konstrukcja stalowa, przytwierdzona do ziemi, z podłogą betonową itd. A tutaj mamy kawałek szmatki często na brzegu morza :) nastawiony na silny wiatr. Jak taki przedsionek uszkodzi budkę, która ma AC to owszem odszkodowanie będzie za budkę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mac

attachicon.gif IMG_20170812_082657.jpgByliśmy w skarbienicach koło Żnina oprócz nas dwie przyczepy i namiot.

Próbowaliśmy ratować przedsionek :oslabiony:

Później już tylko starch

Drzewa połamane dookoła

attachicon.gifIMG_20170812_051006.jpgattachicon.gifIMG_20170812_051011.jpgattachicon.gifIMG_20170812_082645.jpgattachicon.gifP1080662.JPG

Na szczęście nic się nikomu nie stało :] 

Straty materialne nieważne

Znalazłem jeszcze kilka zdjęć wspominając wakacje 

post-5086-0-15345100-1513800707_thumb.jpg

post-5086-0-37260300-1513800866_thumb.jpg

później pracowaliśmy wszyscy żeby wyjechać 

post-5086-0-49643500-1513800995_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
witus

Teściowie już myślą o nowym sezonie, chcą na wiosnę sprawdzić czy uda się ustawić pomiędzy „kikutami” ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacekzoo

Teściowie już myślą o nowym sezonie, chcą na wiosnę sprawdzić czy uda się ustawić pomiędzy „kikutami” ;)

I to są karawaniarze :ok:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
markb

My też się wybieramy na to miejsce, tym bardziej ,że część gratów została w leśniczówce .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi