Skocz do zawartości

Zakup przyczepy do 40 tys zł


Przemysław

Rekomendowane odpowiedzi

Stan idealny dobrze ją zobacz bo te otarcie może być poważne

post-19428-0-48559100-1502223770_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ten fendt jest fajny ale francuzeczka będzie dużo wygodniejsza dla 4 osób. Na tym malutkim łóżeczku w fendcie ciasno będzie dwójce dzieciaków

 

Przemawia za mną to że FENDT jest 10 lat młodszy, no i skoro są od jednego sprzedawcy to można obie obejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko Przemku, ten Fendt słabo nadaje się dla Twojej familji.

Maleństwo w tym roku, może w przyszłym może spać z Wami na francuzie (francuz to to duże łóżko) a co dalej? W trójkę Wam będzie źle, ale ze starszym dzieckiem na maleńkim łóżku (po złożeniu stolika) też się nie wyśpią. Buda tej wielkości i w tym układzie jest superowa, ale dla 3 osób.

Edytowane przez Cathay (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu nowy także nie rozumiem powyższego stwierdzenia.

Na tym zdjęciu co bieniek zaznaczył kółkiem, wygląda na to że alumiowa listwa w którą wsuwa się przedsionek, na wysokości lampy jest wyrwana. Jeżeli tak to bardzo poważny kandydat do przecieku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ale skoro mamy budżet ok 40 tys. i szukamy przyczepki do dmc 1300 to może poszukać, pokombinować, poczekać na wyprzedaż rocznika i nową cepkę zakupić ??

Wyprzedaż rocznika? W PL? Dobre :-) A poważnie to przy cepkach nie ma takich okazji jak przy autach. Za 40k ciężko kupić przyczepę małą a co dopiero dużą. Trzeba byłoby dołożyć z kilkanaście tysięcy jednak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ta z pierwszego linka już raczej sprzedana, Fendta wybiliście mi z głowy.

 

Może poszukać czegoś w tym układzie, a może nawet ten model jest warty uwagi?

 

https://www.otomoto.pl/oferta/hobby-460-excellent-easy-jeden-wlasciciel-ID6yUUCP.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ten układ, bardzo fajny bo przestronny przed zlewem, tylko że dzieciaki śpią razem, i jest albo spanie albo siedzenie. U mnie jest spanie, a żeby ciś pochować pod podkowe muszę rozbebeszyć całe łóżko. A że tam mam przedsionek to jest troche zabawy. Sprzedawca jeden z bardziej zaufanych na forum ale i tak trzeba dobrze oglądać. Sam u nich kupiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ten układ, bardzo fajny bo przestronny przed zlewem, tylko że dzieciaki śpią razem, i jest albo spanie albo siedzenie. U mnie jest spanie, a żeby ciś pochować pod podkowe muszę rozbebeszyć całe łóżko. A że tam mam przedsionek to jest troche zabawy. Sprzedawca jeden z bardziej zaufanych na forum ale i tak trzeba dobrze oglądać. Sam u nich kupiłem

 

A może faktycznie nawet taką jak Twoją "pociągnie" zgodnie z dowodem mój GOLF. 495 jest tylko chyba dłuższa w miejscu podkowy od 460. Znalazłem taką myślę że w dobrej cenie. Ktoś z forumowiczów mógłby obejrzeć bo ja z Olsztyna tam trochę mam km?

 

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-hobby-495-5os-tanio-prywatnie-wroclaw-CID5-IDnT3I4.html#

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta podlinkowana jest nawet za tania, ja niewiele mniej dałem za 6 lat starszą. Ja jestem spod wrocławia, tylko tak myślę jakbym mógł to ogarnąć bo przez najbliższe z 2 tyg nie jestem mobilny bo jestem po operacji kolana. Zadzwoń, pogadaj. Jak Ci zależy to jakoś spróbuje podjechać kuknąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.